Vurdumduymaz rahatlıkta zirve laptop firması

Misli ile değişim yada muadil ürün konusunu yanlış biliyorsunuz bence tekrar araştırın. Misli demek üst model demek değildir. Kaldı ki zaten size üst modeli vermek gibi bir yükümlülükleri yok. İade yada değişim raporu ile Tüketici Hakem Heyetine başvurabilirsiniz fakat ellerinde aynı ürün yoksa fatura bedeli kadar tutarda iade yapmakla yükümlüler.

Aynı ürünü şu an satıyorlarsa o ürünü talep edebilirsiniz tabi ki her zaman için.
cevap için teşekkürler ekte eklediğim fotoğraf tüketici hakem heyetinden alıntıdır orada da eğer muadili yoksa misli muadiliyle vermekle yükümlüdür yazmaktadır.
Tüketici Hakem Heyeti ile sorunu kesinlikle sonuna kadar götürün ve çözün. Muadili veya daha iyisi bir ürünü alana kadar vazgeçmeyin. Elinizde olmayan sebeplerden dolayı zararını siz çekecek değilsiniz. Müşteri mağdur edilmez, firmalar ise her ihtimali düşünüp tüketiciyi mağdur etmeyecek şekilde hizmet vermelidir. Para kazanmayı biliyorlarsa, sorumluluk almayı da bilmeliler.
Desteğiniz için çok teşekkürler hocam sonuna kadar peşindeyim.
İnsanların atladığı bir nokta var, bu siteler artık önceden yaptığı gibi kendi deposundan satış yapmak yerine Ebay tarzı satıcı firmalarla anlaşma yaparak rekabete ayak uydurdu, bu durumda da olan müşteriye oldu, ben de aynı durumu farklı ürünlerde gittigidiyor sitesinde yaşadım ama gördüğüm kadarıyla müşteriye hiç yardımcı olmayan firmaların başında hepsiburada geliyor, umarım halledersin.
Desteğin için teşekkürler, hepsiburada ete süte karışmamayı seyretmeyi tercih ediyor artık bir çaresi bulunur umarım.
Sakın peşini bırakma kardeşim, böylelerin birer birer batması dileğiyle.
Desteğiniz için teşekkürler hocam umarım tek tek piyasadan yok olurlar.
Sabredin, sonuç çıkaracaktır. Bu tür şirketlerin kökünü kurutmak lazım.
Umarım, bende beklemedeyim bakalım sonuç ne zaman çıkar.
Arkadaşlar aşşağıya satıcının google profilini ve hepsiburada mağazasını bırakıyorum, iyi forumlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı