Vxe V1 kablolu kullanılmıyor

Wakiza

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Kulaklığı yeni aldım. Kulaklık kablolu bir şekilde çalışmıyor vs. VGN hub uygulamasında gözükmüyor. Bu kulaklık bu şekilde kablosuz çalışmıyor mu yoksa benim kulaklığımda mı bir sıkıntı var? 2.4 GHz'de bir problem yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. Kulaklığı yeni aldım. Kulaklık kablolu bir şekilde çalışmıyor vs. VGN hub uygulamasında gözükmüyor. Bu kulaklık bu şekilde kablosuz çalışmıyor mu yoksa benim kulaklığımda mı bir sıkıntı var? 2.4 GHz'de bir problem yok.
Çözebildiniz mi? Ve kulaklıktan memnun musunuz? Bende almayı düşünüyorum.

Hocam ben almayı düşünüyordum da neyini beğenmediniz tam olarak?

Hocam ben almayı düşünüyordum da neyini beğenmediniz tam olarak?

Ürünün stokları bittiği için nereden temin edeceksin bilmiyorum ama almanı tavsiye etmem ürün kablo ile çalışmıyor kablo sadece ürünü şarj etmek için ve ürünün ebatları inanılmaz küçük benim kafama çok küçük geldi ve baskı yaptı.

Ürünün stokları bittiği için nereden temin edeceksin bilmiyorum ama almanı tavsiye etmem ürün kablo ile çalışmıyor kablo sadece ürünü şarj etmek için ve ürünün ebatları inanılmaz küçük benim kafama çok küçük geldi ve baskı yaptı.

Hocam normalde kablo ile çalışıyor bir arkadaşımdan gördüm de sizde sorun vardır kafaya büyük gelme konusuna bir şey diyemem beenimde denediğimde kafama büyük gelmişti ve stoklara tekrar geldiğinde almayı planlıyordum.

Hocam normalde kablo ile çalışıyor bir arkadaşımdan gördüm de sizde sorun vardır kafaya büyük gelme konusuna bir şey diyemem beenimde denediğimde kafama büyük gelmişti ve stoklara tekrar geldiğinde almayı planlıyordum.
selam dostum bende VXE V1 almayı düşünüyorum ve bir süredirde araştırıyorum kulaklık kablo ile çalışıyor demişsiniz bi kaç kişiye sordum ama çalışmadığını söylediler sizinki nasıl çalıştı acaba ve kulaklığın ses ile mikrofon kalitesi nasıl acaba mikrofon dip ses alıyormu yorumunuzu ayrıntılı bir şekilde paylaşırsanız sevinirim 2 tane seçeneğim vardı birincisi buydu 2.si ise Havit Gamenote H2002E almayı dünüyorum ama bunda bile kararsız kaldım 2 tane türkçe videosu var birinde dip ses yok çok iyi kulaklık diğerindede dip ses var ama ses kalitesi yinede iyi

Geri
Yukarı