Çözüldü W11'de FIFA 23 açılmıyor!

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

405668

Hectopat
Makaleler
4
Merhaba,
Yakın zamanda bilgisayarımı formatlamam gerekti, W11'e geçtim ve FIFA 23 açılmıyor. Açılmadan direkt kapanıyor bazen de AMD bilmem ne hatası veriyor. Hatayı bir daha alırsam ekran görüntüsü eklerim. Anticheat ekranı geliyor ve ardından açılmıyor.

Sistem özelliklerin ne bilmiyorum ama galiba AMD ekran kartına sahipsin. Oyun galiba genel olarak sorunlu ekran kartının başka sürümlerini deneyebilirsiniz.

Sistem özelliklerin ne bilmiyorum ama galiba AMD ekran kartına sahipsin. Oyun galiba genel olarak sorunlu ekran kartının başka sürümlerini deneyebilirsiniz.
Sistemimi belirtmeyi unutmuşum, kusura bakmayın.
RX570
R3 3100
8GB RAM var.

RX570'in W10'da bayağı eski stabil bir sürücüsünü kullanıyordum. DDU ile kaldırıp başka bir sürüm kurayım. Teşekkürler.

@Cedric Diggory hocam düzelmedi maalesef.
1674577940793.png

Son düzenleme:
Sistemimi belirtmeyi unutmuşum, kusura bakmayın.
RX570
R3 3100
8GB RAM var.

RX570'in W10'da bayağı eski stabil bir sürücüsünü kullanıyordum. DDU ile kaldırıp başka bir sürüm kurayım. Teşekkürler.

@Cedric Diggory hocam düzelmedi maalesef.
Eki Görüntüle 1643767

Rapor paylaşır mısınız?

Rapor paylaşır mısınız?
2 saat sonra paylaşabilirim ancak. Etiketlerim sizi. :)

@Cedric Diggory hocam size rapor paylaşamadım ama Discord'dan bir arkadaşım EA Play'i sil Origin kur dedi ve oyuna giriş yaptım. Teşekkürlerimle.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı