W7'den W10'a geçiş sonrası FPS düşüşleri

Murat Karahan

Decapat
Yakın zamanda PC'yi Win10 yaptım. Ama %30 FPS kaybı yaşadım. Önceden Win7 kullanıyordum bir sıkıntısı yoktu ve stabildi. Şu an hem düşük FPS alıyorum öncekine göre ve FPS başta normal iken 2 dk sonra CS:GO oynarken SV kırmızı ve sarıya dönüyor PC soğuk olmasına rağmen. Laptop kullanıyorum, sürücülerim güncel, PC temiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüleriniz güncel mi? Bilgisayarınız hakkında bilgi verir misiniz?
Sürücülerim güncel. PC özellikleri i5 5200u, amd r5 m330 8gb ram sistemim fazla iyi olmamasına rağmen uzun zamandır kullanıyorum. yani birisi çıkıpta zaten bu sistemle kasar diye yanıtlamasın.
Ssd var mi? Hızlı getirme özelliği aktif olduğu için olabilir.
SSD yok. hızlı getirme dediğiniz nedir? sysmaini kapattım ama sonuç aynı, 2dk sonra kasmaya başlıyor. PC soğuk olmasına rağmen.
Sürücüleriniz güncel mi? Bilgisayarınız hakkında bilgi verir misiniz?
Yanıtımı gördünüz mü?

Son düzenleme:
Ne olduğu belli değil şuan. Bence siz kendiniz orijinal microsoft sunucusundan indirilmiş MSDN ISO ile tertemiz bir format atın. Sürücüleri bile doğru düzgün kurulmamıştır Allah bilir.
Yapan kişi tanıdık ve gerçekten işini çok iyi yapan birisi. Zaten windows 7 formatını atan kişi de oydu ve hiç sıkıntı yaşamadım. Windows desteği kestiği için geçtim 10'a, her şeyini kontrol ettim hepsi güncel o konuda sıkıntı yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı