War Thunder jet nereden satın alınır?

Jet satın alacağım para yatırıp nereden ucuza alabilirim acaba?

Şu an salı gününe kadar Steam'de ki paketlerde %50 indirim var 540 liraya düşmüş haldeler onlara bakın.

SU-25K ve Milan ilk tercih olmalı her zaman. F5C %80 uptier yiyip top tierlara yem olan bir uçak.
Katılıyorum. Amerika ağacı kasılacaksa F5-C yerine A-10 tercih edilmeli.

Nereden alacağım rica etsem tarif edebilir misiniz? 540 lira olan A-10 dur umarım.

Steam'den War Thunder'ın mağaza sayfasına gidip DLC'lere inin oradan indirimde olan paketleri görebilirsiniz. Ama oradan alabilmeniz için War Thunder'ı Steam üzerinden oynamanız gerekiyor ya da en azından War Thunder hesabınızı Steam'e bağlamış olmanız gerekiyor.

Steam'den War Thunder'ın mağaza sayfasına gidip DLC'lere inin oradan indirimde olan paketleri görebilirsiniz. Ama oradan alabilmeniz için War Thunder'ı Steam üzerinden oynamanız gerekiyor ya da en azından War Thunder hesabınızı Steam'e bağlamış olmanız gerekiyor.

Birbirlerine bağlı hocam. Peki sizce bu paraya değer mi? Şu an 1 levelim yeniden başladım oyuna :D jeti direkt olarak maçlards kullanabilecek veya jetten sonraki diğer jetleri direkt olarak XP yöntemi ile yıldız kasarak almaya devam edecek miyim? İki sorumu da cevaplarsanız çok sevinirim gerçekten.

Ben kasım'ın başında aldım ve mükemmel bir jet. Her el minimum 2 kill alıyorum + yer hedefi aldığım vakit 60k SL 11k RP alıyorum o bir de minimum hali. Tek eksisi hızı fakat diğer konularda müthiş iş görüyor. Benimle birlikte bir arkadaşım F5-C aldı ve her el genelde F14 füzesi yiyip oyundan çıkıyor.

Birbirlerine bağlı hocam. Peki sizce bu paraya değer mi? Şu an 1 levelim yeniden başladım oyuna :D jeti direkt olarak maçlards kullanabilecek veya jetten sonraki diğer jetleri direkt olarak XP yöntemi ile yıldız kasarak almaya devam edecek miyim? İki sorumu da cevaplarsanız çok sevinirim gerçekten.
Bu paraya değer %50 indirimi bu oyunda zor görürsün fakat 1 level olmanız sıkıntı. Direkt olarak maçlarda kullanabilirsiniz Amerika ağacının hava kısmını bu jet ile fulleyebilirsiniz fakat kasmanız vakit alır. Oyuna yeni başladığınız için size zor gelir ve mermileri düşmana tutturamazsınız ama isterseniz alabilirsiniz iyi kötü tecrübe yaşayarak öğrenirsiniz. A-10 alacaksan yapman gereken bazı şeyler var, Flare'ları iyi kullanmak, Sürekli etrafını kontrol etmek, hafif yüksekten uçmak, Yavaş olduğunun farkında olmak. Bunların dışında hava-hava füzelerini 4km ve daha yakın düşmanlara atmanız lazım. Aslında flare'ları iyi kontrol etmenizde lazım değil savaş alanına girdiğiniz vakit periyodik ateşlemeyi açsanız yeter ama onun da ayarını yapıp bazen kapalı tutmanız lazım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı