War Thunder jet nereden satın alınır?

Ben kasım'ın başında aldım ve mükemmel bir jet. Her el minimum 2 kill alıyorum + yer hedefi aldığım vakit 60k SL 11k RP alıyorum o bir de minimum hali. Tek eksisi hızı fakat diğer konularda müthiş iş görüyor. Benimle birlikte bir arkadaşım F5-C aldı ve her el genelde F14 füzesi yiyip oyundan çıkıyor.

Bu paraya değer %50 indirimi bu oyunda zor görürsün fakat 1 level olmanız sıkıntı. Direkt olarak maçlarda kullanabilirsiniz Amerika ağacının hava kısmını bu jet ile fulleyebilirsiniz fakat kasmanız vakit alır. Oyuna yeni başladığınız için size zor gelir ve mermileri düşmana tutturamazsınız ama isterseniz alabilirsiniz iyi kötü tecrübe yaşayarak öğrenirsiniz. A-10 alacaksan yapman gereken bazı şeyler var, Flare'ları iyi kullanmak, sürekli etrafını kontrol etmek, hafif yüksekten uçmak, yavaş olduğunun farkında olmak. Bunların dışında hava-hava füzelerini 4km ve daha yakın düşmanlara atmanız lazım.

O zaman A-10 alıyorum :)

Ben kasımın başında aldım ve mükemmel bir jet. Her el minimum 2 kill alıyorum + yer hedefi aldığım vakit 60k SL 11k RP alıyorum o bir de minimum hali. Tek eksisi hızı fakat diğer konularda müthiş iş görüyor. Benimle birlikte bir arkadaşım F5-C aldı ve her el genelde F14 füzesi yiyip oyundan çıkıyor.
SU-25 varken A10 alınmaz. F5 zaten kötü bir uçak (br'ından dolayı). 600'le giden bir uçak avdan başka bir şey olmuyor maalesef. Tek bir artısı var o da flareproof AIM-9L'ler.

SU-25 varken A10 alınmaz. F5 zaten kötü bir uçak (br'ından dolayı). 600'le giden bir uçak avdan başka bir şey olmuyor maalesef. Tek bir artısı var o da flareproof aım-9L'ler.

Şu an arada kaldım işte :D su 25 mi a 10 mu diye.

SU-25 varken A10 alınmaz. F5 zaten kötü bir uçak (br'ından dolayı). 600'le giden bir uçak avdan başka bir şey olmuyor maalesef. Tek bir artısı var o da flareproof aım-9L'ler.

Su 25k 1000 lira civarı ama fiyatı?

SU-25 varken A-10 alınmaz katılıyorum ama SU-25 indirimde değil o yüzden A-10 önerdim. Fakat arkadaş isterse SU-25 de alabilir ama a-10'a vereceğinin 2 katını ödüyor. Etrafını düzenli kontrol edersen seni avlamaya gelenleri avlayabiliyorsun ama cidden yavaş bir uçak. Artı olarak aim-9l yanına 480 flare ile gau-8'i de sayalım.

Şu an arada kaldım işte :D su 25 mi a 10 mu diye.

Su 25k 1000 lira civarı ama fiyatı?
Su-25 alabilirsiniz A-10'dan daha iyi oyunda ama son 2 güncelleme ile gelen araçlar indirime girmiyor o yüzden su-25 indirime girmedi.

Geri
Yukarı