War Thunder jet nereden satın alınır?

80 saatim var. Hesabım da var merak etme. Ve evet bu soruyu soruyorum.

Oyun da br diye bir kavram var (battle rating) ve her aracın kendi br seviyesi var o br seviyesinin 1 aşağısı ile 1 yükseği denk gelebilir max. maçına. Örneğin sanırım milan 9.7br diye geçiyor sen milan ile maça girdiğin zaman en düşük 8.7 en yüksek 10.7 br uçak gelir maçına.

Oyun da br diye bir kavram var (Battle rating) ve her aracın kendi br seviyesi var o br seviyesinin 1 aşağısı ile 1 yükseği denk gelebilir Max. Maçına. Örneğin sanırım milan 9.7br diye geçiyor sen milan ile maça girdiğin zaman en düşük 8.7 en yüksek 10.7 br uçak gelir maçına.

Peki bu karşıma gelen kişiler smurf gibi beni harcarlar mı? Onu merak ediyordum ben aslında. Sonuçta br yüksek ise oyunu benden iyi oynama olaslığı yüksek bir ihtimal. Şahsen 500 lira kalkıp milana verdikten sonra smurflerin beni harcamasını istemem.

Peki bu karşıma gelen kişiler smurf gibi beni harcarlar mı? Onu merak ediyordum ben aslında. Sonuçta br yüksek ise oyunu benden iyi oynama olaslığı yüksek bir ihtimal. Şahsen 500 lira kalkıp milana verdikten sonra smurflerin beni harcamasını istemem.
Seni genel olarak harcarlar evet, sonuçta direkt oyun bilgin olmadan jet giriyorsun. Çoğu maçın çok acı verici bir şekilde geçecek ondan sonra nasıl jet oynanacağını çözersen keyifli geçer. Bu arada Milan'da ki füzeler 10g manevraya sahip ve menzili düşük yani bu füzeleri sadece 2km ve daha yakın olup dümdüz giden düşmanlara atabilirsin öbür türlü tutmaz, asıl işi topunla yapman lazım.

Birbirlerine bağlı hocam. Peki sizce bu paraya değer mi? Şu an 1 levelim yeniden başladım oyuna :D jeti direkt olarak maçlards kullanabilecek veya jetten sonraki diğer jetleri direkt olarak XP yöntemi ile yıldız kasarak almaya devam edecek miyim? İki sorumu da cevaplarsanız çok sevinirim gerçekten.
Değmez, alırsan da o uçağın br'sine yetişecek tankın olmadığı için rb'de sadece uçakla oynarsın.

50 saattir oynuyorum, gerçekten tank ve uçak açmak ölüm. Ama bu 350₺'ye inen Black Friday Bundle'ı alasım var, sırf KA-52 için.

Alabilirsin verdiği düşük seviye pre araçlar gayet güzel ve KA-50'de o fiyata mükemmel ötesi. Fakat KA-50'yi aldığın vakit onunla pek oynayamayacaksın onunla adamakıllı oynayabilmen için onun br'ında Rus tankının olması lazım. yine de paketle gelen diğer araçlar çok işine yarar al paketi.

Yeni konular

Geri
Yukarı