War Thunder jet nereden satın alınır?

50 saattir oynuyorum, gerçekten tank ve uçak açmak ölüm. ama bu 350₺'ye inen Black Friday bundle'ı alasım var, sırf Ka-52 için.
KA-52 araştırılan bir araç. Dediğin helikopter KA-50. Çoğu helikopter oyuncusunun ortalama yaşam süresi 45-50 saniyedir. O yüzden asla ve asla helikopter alınmaz.

KA-52 araştırılan bir araç. Dediğin helikopter KA-50. Çoğu helikopter oyuncusunun ortalama yaşam süresi 45-50 saniyedir. O yüzden asla ve asla helikopter alınmaz.
Yanında verilen araçlar yeni başlayan birisi için iyi olur ve ka-50 %50 indirimde bile 450 lira oluyor 350 liraya o araçlar kesinlikle alınmalı.

Seni genel olarak harcarlar evet, sonuçta direkt oyun bilgin olmadan jet giriyorsun. Çoğu maçın çok acı verici bir şekilde geçecek ondan sonra nasıl jet oynanacağını çözersen keyifli geçer. Bu arada Milan'daki füzeler 10G manevraya sahip ve menzili düşük yani bu füzeleri sadece 2km ve daha yakın olup dümdüz giden düşmanlara atabilirsin öbür türlü tutmaz, asıl işi topunla yapman lazım.

Hocam uzun uzun düşünüp F5 aldım bayağı memnunum. Fakat sorum şu bazı kişiler kişiyi takip eden füze falan atıyorlar. Bu bende var mı? Varsa nasıl atabilirim anlamış değilim. Flare diye de bir silahım var sanırım ama ne ile hangi tuşla kullanacağım onu bilmiyorum.

Hocam uzun uzun düşünüp F5 aldım bayağı memnunum. Fakat sorum şu bazı kişiler kişiyi takip eden füze falan atıyorlar. Bu bende var mı? Varsa nasıl atabilirim anlamış değilim. Flare diye de bir silahım var sanırım ama ne ile hangi tuşla kullanacağım onu bilmiyorum.
Keşke almasaydınız yazık olmuş çok acı çekeceksiniz halbuki diğer açtığınız konuya yazmıştım ben. Siz füzenizi sadece 2km veya daha yakından düz bir şekilde giden düşmana atabilirsiniz çünkü sizin füzeniz 10g yani dönmüyor ve menzili de kısa. Ama önerilerime baksaydınız Mig 21 sps-k da 30g füze vardı her şekilde dönebiliyor menzili de 5 km, A-5C de aynı şekilde 35g füzesi vardı her şekilde manevra yapıp düşmana gidiyordu. Flare silah değil füze yanıltıcı. Uçağınızda belli bir sayıda bulunuyor ve flare seçerseniz ısı güdümlü füzeleri yanıltıyor chaff seçerseniz radar güdümlü füzeleri yanıltıyor fakat ayarlardan tuş atayıp kendiniz kullanmanız lazım belli durumlarda füzelere karşı önlem olarak kullanıyorsunuz.

Keşke almasaydınız yazık olmuş çok acı çekeceksiniz halbuki diğer açtığınız konuya yazmıştım ben. Siz füzenizi sadece 2km veya daha yakından düz bir şekilde giden düşmana atabilirsiniz çünkü sizin füzeniz 10G yani dönmüyor ve menzili de kısa. Ama önerilerime baksaydınız mig 21 sps-k da 30G füze vardı her şekilde dönebiliyor menzili de 5 km, a-5C de aynı şekilde 35G füzesi vardı her şekilde manevra yapıp düşmana gidiyordu. Flare silah değil füze yanıltıcı. Uçağınızda belli bir sayıda bulunuyor ve flare seçerseniz ısı güdümlü füzeleri yanıltıyor chaff seçerseniz radar güdümlü füzeleri yanıltıyor fakat ayarlardan tuş atayıp kendiniz kullanmanız lazım belli durumlarda füzelere karşı önlem olarak kullanıyorsunuz.

Bir jet daha alabilirim bakiyem ile. A5 mi almalıyım? 540 liralık olan jetlerden.

Çin ağacı kasmak istiyorsanız a-5C çok iyi bir jet ama alman ağacı kasarsanız mig 21 sps-k alabilirsiniz bana kalırsa mig 21 sps-k olanı tercih edin.

Hocam bende şu an Amerika da F5 var evet ama A5'i de aldım ikisni aynı savaşta kullanamamak üzdü beni. Bu mümkün değil değil mi? Ayrıca rakibi takip eden roketleri takmama rağmen takip etmiyor vs.

Hocam bende şu an Amerika da F5 var evet ama A5'i de aldım ikisni aynı savaşta kullanamamak üzdü beni. Bu mümkün değil değil mi? Ayrıca rakibi takip eden roketleri takmama rağmen takip etmiyor vs.

Ülkeler farklı olduğu için kullanamazsınız ancak Amerika da aynı br da farklı bir jet açarsanız o ikisini basitleştirilmiş savaşta kullanabilirsiniz. Takip edenler roket değil füze ve bu füzeler F5-C de Aim-9E A-5C de Magic 1 füzesi.

Ülkeler farklı olduğu için kullanamazsınız ancak Amerika da aynı br da farklı bir jet açarsanız o ikisini basitleştirilmiş savaşta kullanabilirsiniz. Takip edenler roket değil füze ve bu füzeler F5-C de aim-9e a-5C de magic 1 füzesi.

Bu füzeleri nasıl kullanacağımı bir türlü çözemedim. Kontrollerde göremedim hangi seçenek olduğunu o yüzden tuş atayamadım.

80 saatin olsa bu soruyu sormazdın.
merhabalar ben war thunder sitesinden küçük bir alaman başlangıç paketi aldım 54 lira yazıyordu telefon operatör ü üzerinden satın aldım ama hesabıma geçmedi 3 gündür, gajin desteğe de yazdım cevap vermiyorlar acaba olmadı mı diye tekrar satın aldım hala yok neden olur bu?

Geri
Yukarı