War Thunder Kaplamaların imleç işareti ile kaybolması

Ranger1

Hectopat
Merhabalar. War Thunder oyununda tank, hava ve deniz oyunlarında sadece çimen kaplamaları fareyi oynatınca kayboluyor ve geri geliyor, çok sık oluyor bu. Sorun nedir acaba?

Sistemim imzamda ve yeni olmaya başladı. Ekran Kartı Driver'ı güncel 20.2.2 sürümü, bu sürüme ilk güncellediğimde böyle bir sorun yoktu. Kesin olarak diyemem ama şüphelendiğim Windows'un son güncellemesi yapabilir mi bunu? Veya oyuna 5-6 GB güncelleme gelmişti. Yeni araçlar falan, zamanlamasını tahmin edemiyorum ama oyunun kendi güncellemesi kendi oyunu bozabilir mi?
Video altta.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartınının sürücüsünü güncelleştir. Bu ve World Of Warshipste genelde böyle oluyor güncelleme varsa. Oyundan değil yani. Bir şey daha var. Bu oyun Nvidia tabanlı AMD ekran kartlarında bazen oyundaki güncellemeler soruna neden oluyor, senin ekran kartın ne?

Ekran kartınının sürücüsünü güncelleştir. Bu ve World Of Warshipste genelde böyle oluyor güncelleme varsa. Oyundan değil yani. Bir şey daha var. Bu oyun Nvidia tabanlı AMD ekran kartlarında bazen oyundaki güncellemeler soruna neden oluyor, senin ekran kartın ne?
Sürücü güncel, mevcut sürücede sorun yoktu, birden oldu.
Ekran Kartı: Sapphire 5700 XT nitro+ SE

Kart AMD olunca o oyunda sorunlar kaçınılmaz oluyor, ben RX 470 almıştım sorunlarla baş edemedim 3 ay sonra elden çıkardım. Zamana bırak belki AMD güncellemelerle ileride düzelir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı