War Thunder KMUS ve Tank Muhbiri Nedir?

wolfstAyle

Decapat
Merhabalar, ben War Thunder'da uçak oynayan biriyim. Son zamanlarda tanklarla oynamaya başladım. Oyundaki KMUS nedir, tank muhbiri nedir? Ne yapmalıyım ve Japon tankları nasıldır bana anlatır mısınız?

Öncelikle merhaba.KMUS genellikle uçak öldürmek amaçlı kullanılan uçaksavardır.Açılımı Türkçe ise Kundağı Motorlu Uçak Savar.Tank Muhribi ise güçlü topları olan ve tankları öldürme kabiliyeti olan tanklardır.Son olarak Japon tankları ilk seviyelerde çok kötü 2. seviyeden sonra kurtarıyor sonrası güzel.Peki hangi tankların var?

Merhaba yazınız için teşekkür ederim ben tankları fazla kasmadım lvl 2 kaldılar peki bana yeniden doğma puanını anlatır mısınız rica etsem?

Gerçekçi savaşlar da oynuyorsan eğer adam öldürürsen veya bölge ele geçirirsen yeniden doğma puanı geliyor

Gerçekçi savaşlar da oynuyorsan eğer adam öldürürsen veya bölge ele geçirirsen yeniden doğma puanı geliyor.

Dostum tank seçiminde neye karar verdiniz? Ben İngiliz tarafını terk ettim 3.7 Tier'de 2 yıl önce ki oynadığım tanklar yoktu sanki değişmişler delme kabiliyetleri bitik durumdaydı alman hattına yöneldim seninde düşünceni merak ettim bir de kmus ile Ultra brrrrrr :D isimli bir video gördüm gayet de adam tank vuruyordu sence tavsiye eder misin?

Dostum tank seçiminde neye karar verdiniz? Ben İngiliz tarafını terk ettim 3.7 Tier'de 2 yıl önce ki oynadığım tanklar yoktu sanki değişmişler delme kabiliyetleri bitik durumdaydı alman hattına yöneldim seninde düşünceni merak ettim bir de kmus ile Ultra brrrrrr :D isimli bir video gördüm gayet de adam tank vuruyordu sence tavsiye eder misin?
WilberWiiiiiiiiiiiind

Merhabalar, ben War Thunder'da uçak oynayan biriyim. Son zamanlarda tanklarla oynamaya başladım. Oyundaki KMUS nedir, tank muhbiri nedir? Ne yapmalıyım ve Japon tankları nasıldır bana anlatır mısınız?
Rus tanklarını öneririm. Oyunum firması Rus olduğu için her zaman avantajlılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı