War Thunder mı World of Tanks mi?

Oda idare eder uçuşlarını izlerim :D

Aslında uçak istiyorsan World of Warplanes var fakat kendisi War thunder'ın birkaç tık aşağısında kalıyor. Öbür türlü World of tanks'ı öneriyorum. Can barı yüzünden gerçek dışı olduğunu öne süren arkadaşlar olmuş. Her mermi her delip geçen atış bir tankı yok eder miymiş bir de onu düşünsünler.

Warplanes'i pek beğenmedim War Thunder mekanik,grafik ve uçakları bakımından ve en iyisi de G kuvveti ile pilotu öldürme konusunda bana göre en iyisi :D . Üstüme gelen kamikazecileride unutmamak lazım.

Oda idare eder uçuşlarını izlerim :D

Aslında uçak istiyorsan World of Warplanes var fakat kendisi War thunder'ın birkaç tık aşağısında kalıyor. Öbür türlü World of tanks'ı öneriyorum. Can barı yüzünden gerçek dışı olduğunu öne süren arkadaşlar olmuş. Her mermi her delip geçen atış bir tankı yok eder miymiş bir de onu düşünsünler.
War Thunder oyununda tek atışta ölmüyorsun sadece mürettebat ölünce ya da muhimat patlayınca ölüyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllardır ezeli rakip olan bu iki oyun. Siz hangisini seçerdiniz?
Wot Zula gibi WT ise R6. :D
Şaka bir yana war thunder'ı tercih etmelisiniz çünkü Tankın hangi kısmından hangi mermi ile vurursan ona göre tankın bölümü veya mürettebat hasar görür fakat WOT ta bu durum çok saçma çünkü tankın canı olması çok saçma bir durum.

Geri
Yukarı