War Thunder - Türkiye'ye özel fiyatlandırma geldi

BerzerkFrost

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Memur
War Thunder sonunda Türkiye için lokal fiyatlandırmaya başladı! Türkiye'deki oyuncuların çoğu 70$ bandında çıkan Premium araçları almakta zorlanmaya başlamıştı. Oyunu 10 senedir oynuyorum bugünlere geldiğini görmek göz yaşartıcı. Hesaplarınızdaki GJN hala USD - EUR kurundan hesaplanmakta. Umarım yakında Steam envanteriyle de birleşir ve Steam Topluluk pazarına entegre edilir.

1679870887129.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Veren çok. Yerel fiyatlandırmayla daha da arttı.
Ka-50 ve T72 TURMS pakete bin lira verince erkekler, 2 ojeye bin lira verince kızlar...

Böyle bir şey olmayacak. Gaijin'in kendi trade sistemi var.
Evet var fakat takas sistemi yok ve trade sistemi sadece kendi içinde olduğu için çok saçma araçlar aşırı pahalı. Eğer Steam üzerinden satılabilir olurlarsa değerleri düşer ve etkinlik araçlarını almak isteyenler daha kolay ulaşabilir. Uzun süredir M60 AMBT istiyorum hatta 110GJN basıp kutu açtığım da oldu ama çıkmadı. Özellikle takas sisteminin gelmesini çok isterim, arkadaşlarımı oyuna başlatmak istiyorum fakat en baştan başlatmak yerine onlara Tornado veya T72 Moderna verebilirdim.

Evet var fakat takas sistemi yok ve trade sistemi sadece kendi içinde olduğu için çok saçma araçlar aşırı pahalı. Eğer Steam üzerinden satılabilir olurlarsa değerleri düşer ve etkinlik araçlarını almak isteyenler daha kolay ulaşabilir. Uzun süredir M60 AMBT istiyorum hatta 110GJN basıp kutu açtığım da oldu ama çıkmadı. Özellikle takas sisteminin gelmesini çok isterim, arkadaşlarımı oyuna başlatmak istiyorum fakat en baştan başlatmak yerine onlara Tornado veya T72 Moderna verebilirdim.
M60 AMBT o kadar iyi bir araç değil. 3 yıldır sahibim, maksimum 10 kere kullanmışımdır. Trade sistemi gelirse her şeyin değeri çok fazla düşeceği için getirmezler.

Geri
Yukarı