Warband 394 vs 94 asker

Arkadaşlar Vaegirlara savaş açmıştım 2 kalelerini fethettim fakat Svadya benim kalemi kuşattı. Lordlarını esir aldım fakat 394 orduyla kalemi kuşattılar. Saldırdım fakat 94 askerim kaldı, canım da 0. Ne yapabilirim şu an?

Eki Görüntüle 1059256
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kusura bakmayın düzeltiyorum. Kale kuşatması olduğunu okumamıştım. Meydan savaşı sanmıştım. Hocam kale kuşatmasında onların ölmesi için sizin illa canınınızın olması gerek. Canınız olsaydı kapı eşiğinde ordularınızla birlikte kapıyı tutup sürekli spamlayabilirdiniz.

Kaleyi alamaz belki içinde kaç asker var bir de eski Save'e dönebiliyorsan dön barış yapmayı dene.

İçindeki asker sayısına bırakamam çok az ve gereksiz askerler var yeni fethetmiş sayılırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gaza gelmek istemiyorum :D
Kaleyi alamaz belki içinde kaç asker var bir de eski Save'e dönebiliyorsan dön barış yapmayı dene.

Aslında çok mantıklı kayıt çok yakın zamanda etmiştim svadya savaşa girmeden önce sanırım yapabilirim 2 kalemde vardı kayıt ettiğim zaman.

İçindeki asker sayısına bırakamam çok az ve gereksiz askerler var yeni fethetmiş sayılırım.

Gaza gelmek istemiyorum :D
Savun korkanın çocuğu olmaz kaçmak bize yakışmaz ölsekte kanımızın son damlasına kadar savaşacağız.Korkma yani arkaya aç gaza getirici müzik dal.

Savun korkanın çocuğu olmaz kaçmak bize yakışmaz ölsekte kanımızın son damlasına kadar savaşacağız. Korkma yani arkaya aç gaza getirici müzik dal.

1623067333703.png

Fakat ben savaşa katılamıyorum Save'den başka çarem yok :D
Olurdu da kendi savaşamıyor ki öyle olsa Warband bu hele bir de atlıysa 93 kişi duman ederdi :D

Evet 30 şövalyem var okçularım var alabilirdim canım olsa savaşa katılabilsem.

Yeni konular

Geri
Yukarı