Warband açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

aydos

Hectopat
Makaleler
1
Kaç tane foruma açtım bu konuyu, kaç kişiye sordum. Sunulan çözümler olmuyor. Lütfen yardım edin, eski bilgisayarımda oyunu Steam'den indirip oynuyordum fakat yeni bilgisayarımda oyun Steam'den açmaya çalıştığımda hiçbir tepki vermiyor. Çoğu şey yaptım, denedim fakat hala bir sonuç alamadım. Steam'e yazdım, yine bir sonuç alamadım.
Denediklerim:

Steam'den oyunun dosyalarını doğrulamak.
Oyunu kaldırıp tekrar indirmek.
Oyunun izinlerini kontrol etmek.
Oyunu kurulu olduğu klasörden açmaya çalışmak.
Başka bir bilgisayardan dosyaları karşılaştırıp bir sıkıntı var mı diye bakmak.
Windows ve ekran kartını güncellemek.
Daha birçok şey yaptım fakat hiçbirinden sonuç alamadım.
Sistemim:
Windows 10 Home.
NVIDIA GeForce RTX 2060 Super.
i7 9700K.
16 GB RAM.

Sürekli aktif olmaya çalışacağım. Oyunu oynamayı çok istiyorum. Korsan indirmedim tamamen paramla Steam'den satın aldım fakat yine de oynayamıyorum. Yanıtlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor paylaşın:

Rapor paylaşın:

Buyurun.

Bunu kurun:

Ayrıca, Windows Update altındaki güncellemeleri yapın, eski sürüm Windows kullanıyorsunuz.

DxDiag komutu yardımıyla bilgisayarımda DirectX 12'nin kurulu olduğunu öğrendim. Ardından tekrar açmayı denedim fakat hiçbir şekilde tepki vermiyor.Başlatılıyor/çalışıyor diyor. 5 saniye sonra tekrar oyna butonu beliriyor Steam'de. Ekran kartı sürücüm ve Windows'um güncel.
Bunu kurun:

Ayrıca, Windows Update altındaki güncellemeleri yapın, eski sürüm Windows kullanıyorsunuz.
İlk raporum hata aldığım raporumdu, bu sefer Windows'um ve ekran kartı sürücüm güncelken aldığım tepki vermeme sıkıntısı ile ilgili olan raporumu çıkarttım. Tepki vermiyor oyun.

Bunu kurun:

Hocam orada mısınız?
DxDiag komutu yardımıyla bilgisayarımda DirectX 12'nin kurulu olduğunu öğrendim. Ardından tekrar açmayı denedim fakat hiçbir şekilde tepki vermiyor.Başlatılıyor/çalışıyor diyor. 5 saniye sonra tekrar oyna butonu beliriyor Steam'de. Ekran kartı sürücüm ve Windows'um güncel.

İlk raporum hata aldığım raporumdu, bu sefer Windows'um ve ekran kartı sürücüm güncelken aldığım tepki vermeme sıkıntısı ile ilgili olan raporumu çıkarttım. Tepki vermiyor oyun.

Hocam orada mısınız?

@19237539300.
@326001 hocam siz yardımcı olabilir misiniz peki?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı