Çözüldü Warband diplomacy litdum köy eğitme görevinde FPS düşüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

hardbroman

Picopat
Daha fazla  
RAM
8 GB 2200 MHz
Ekran kartı
1 GB
Şimdi diplomacy litdumda sıradan hilesiz save açtım sarranid başlayayım dedim neyse bir köyüme gittim köylü eğit görevi son aşamaya geldim oyun 2 FPS'ye kadar düştü ve rakip tahmini 500 kişiydi. Bu sorunla birçok kez karşılaştım yanıt.

Çözüm
Diplomacy modu Native'den daha sistem geteksimi isteyen bir mod. Bir anda 500 düşman yakında spawn olursa FPS düşer ve ekran kartınız 1GB, ayarları ve düşman doğma oranını kısın. En son çare olarak oyunu açına mod seçme bölümünün altındaki ayarlardan DirectX 7 yapın.
Diplomacy modu Native'den daha sistem geteksimi isteyen bir mod. Bir anda 500 düşman yakında spawn olursa FPS düşer ve ekran kartınız 1GB, ayarları ve düşman doğma oranını kısın. En son çare olarak oyunu açına mod seçme bölümünün altındaki ayarlardan DirectX 7 yapın.

Çözüm
Ben nedeni öğrendim yine de teşekkür ederim. Seviye 63ü geçince oyunda bir şeyler bozulmaya başlıyor 2000 küsur haydut doğuyor normal olarak kasıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı