GT 730 sistemde Warband FPS düşmesi

Lutryel

Hectopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : Amd athlon II X2 260 - RAM : 4 GB 1333 MHz DDR3 - SSD : İntensso 120 gb ssd - Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GT 730 - İşletim Sistemi : Windows 10 Pro 23H2 - Telefon : Samsung Galaxy A34 5G - Kulaklık : Rampage K3 Klavye : Redragon Dark Avanger K568R Mouse : Xaser Monitör : Hp Pavilion v1907w
RAM
6
SSD veya HDD modeli
intensso 120 gb
Ekran kartı
Gt 730
Anakart
A6GMV
İşlemci
AMD Athlon II X2 220
Biliyorum, iyi sistem değil fakat sadece Warband değil, Minecraft falan hepsinde oluyor az çok ama en önemlisi Warband'da 50 FPS alıyorum, arada 60 oluyor. CTRL+space yaptığımda 30 FPS oluyor. Tek çözüm format değildir umarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD 2-3 yıl içinde bayağı yavaşlıyor bir testlerini edersin yarın.

210 okuma çıktı bayağı yavaşlamış cidden HDD kadar kötü değil ama. Sabah yaptım yazma kaç bilmiyorum bakarım yine. Şu an dışarıdayım da.

CPU oyunda Max 40 gördü GPU da 50 gördü sıcaklıkta.

Son düzenleme:
210 okuma çıktı bayağı yavaşlamış cidden HDD kadar kötü değil ama. Sabah yaptım yazma kaç bilmiyorum bakarım yine. Şu an dışarıdayım da.

CPU oyunda Max 40 gördü GPU da 50 gördü sıcaklıkta.

Sorun SSD de. SSD ni değiştir düzelir. Bilinmedik marka almayın. Bilindik ve kronik sorunu olmayan markalara yönelirsen daha iyi olur.

Sorun SSD de. SSD'ni değiştir düzelir. Bilinmedik marka almayın. Bilindik ve kronik sorunu olmayan markalara yönelirsen daha iyi olur.

Ben almadim PC geldiginde ilk ben bilgisayardan anlayan biri degildim babam HDD yavas diye SSD aldi bunu ders icin almıştı zaten bu yaz sonu yeni PC alacagim en kotu RX 6600 XT veya RX 6750 XT almayi dusunuyorum.

Ben almadim PC geldiginde ilk ben bilgisayardan anlayan biri degildim babam HDD yavas diye SSD aldi bunu ders icin almıştı zaten bu yaz sonu yeni PC alacagim en kotu RX 6600 XT veya RX 6750 XT almayi dusunuyorum.

Tamamdır. O zaman alıcağınız zaman beni etiketleyebilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışırım. İyi günler.

Tamamdır. O zaman alıcağınız zaman beni etiketleyebilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışırım. İyi günler.

Onun içinde konu açarım o zaman seni etiketlerim, eğer ban yedirtmiyorsa.

Geri
Yukarı