Çözüldü Warband Native herkes kocam oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Burak0472

Centipat
Daha fazla  
Warband Native'de takılırken onur ve namımı yükseltmek için cheatmenu açtım ve onurla namımı yükselttim. 1 2 gün süre geçti böyle, ama ben her yeri geziyorum karşıma hiç kimse çıkmıyor. Herkes kalelere çekilmiş. Karakterlere bir baktım, tüm oyun karakterleri kocam olmuş. Oyun karakterim erkek bu arada, neden kaynaklı hata çıktı bilmiyorum ama bunu nasıl düzeltirim? 150'den fazla kocam var. Onurum 400 veya 500, namım 1000+

Çözüm
Yeni save açmanız veya hileden önceki save dosyanıza dönmeniz gerek. Hileden böyle sorunlar olabiliyor. Onur ve namı çok fazla yükseltmeyin.
Hocam afedersiniz de bu lordlar gay herhalde. Böyle iş mi olur? İlk defa duyuyorum. Oyun bozulmuş. Yeni save aç düzelir. Hile yapınca çoğu oyun kafayı yiyor.

Warband Native'de takılırken onur ve namımı yükseltmek için cheatmenu açtım ve onurla namımı yükselttim. 1 2 gün süre geçti böyle, ama ben her yeri geziyorum karşıma hiç kimse çıkmıyor. Herkes kalelere çekilmiş. Karakterlere bir baktım, tüm oyun karakterleri kocam olmuş. Oyun karakterim erkek bu arada, neden kaynaklı hata çıktı bilmiyorum ama bunu nasıl düzeltirim? 150'den fazla kocam var. Onurum 400 veya 500, namım 1000+

Hocam daha büyük bir ziyafet salonu lazım size :)

Hocam afedersiniz de bu lordlar gay herhalde. Böyle iş mi olur? İlk defa duyuyorum. Oyun bozulmuş. Yeni save aç düzelir. Hile yapınca çoğu oyun kafayı yiyor.
60 yaşındaki adamla evliyim, kadınlarda kocam oldu erkeklerde. Hiç kimse piyasada yok. Notlar, karakterler falan gibi şeylerin gözüktüğü sekmelerden karakterlere tıkladığımda tek ben varım. Kendime tıkladığımda kalradya komple kocam olmuş.

Hocam daha büyük bir ziyafet salonu lazım size :)
Kral harlaus kocam oldu, onun salonlarına el koydum.

Yeni konular

Geri
Yukarı