Çözüldü Warband Native herkes kocam oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Burak0472

Centipat
Daha fazla  
Warband Native'de takılırken onur ve namımı yükseltmek için cheatmenu açtım ve onurla namımı yükselttim. 1 2 gün süre geçti böyle, ama ben her yeri geziyorum karşıma hiç kimse çıkmıyor. Herkes kalelere çekilmiş. Karakterlere bir baktım, tüm oyun karakterleri kocam olmuş. Oyun karakterim erkek bu arada, neden kaynaklı hata çıktı bilmiyorum ama bunu nasıl düzeltirim? 150'den fazla kocam var. Onurum 400 veya 500, namım 1000+

Çözüm
Yeni save açmanız veya hileden önceki save dosyanıza dönmeniz gerek. Hileden böyle sorunlar olabiliyor. Onur ve namı çok fazla yükseltmeyin.
Yok yani, diğer oyuncular bir Save'e 500 saat falan gömerek gelişiyor ya. Oyunda hile yapmaya çalışanlara böyle bir ceza vermiş diye bir teori oluşturdum. Doğruluğu tartışılır.
Marco da hile yapıyor. Yan boyuta geçip karın kası yapıyor.🤣

Bence kişi zevk alıyorsa sorun yok.
Ben buna 100 saatimi gömdüm. Sİldim.
Sonra yeniden indirdim. Yarı hileli oynuyorum.
Bir daha normal oynamam herhalde. Ömrümü yedi resmen.
Yatılıda kalıyordum. Eve gelince de bu vaktimi öldürüyordu. Yoksa çok zevkli tabii.
Bir de zaten oyunu açarken ayarlardan hileleri aktif hale getirebiliyorsunuz.
Belli başlı hileler var zaten.

Ben buna 100 saatimi gömdüm. Sildim.
Yatılıda kalıyordum. Eve gelince de bu vaktimi öldürüyordu. Yoksa çok zevkli tabii.
En kolay zorlukta oynayıp 70 kişilik orduyla 400 kişilik orduyu kesiyorum. Bir kere merak ettim en zor zorluğa aldım 10 kişi ile 3 tane çapulcudan dayak yedim.

Marco da hile yapıyor. Yan boyuta geçip karın kası yapıyor.🤣

Ben buna 100 saatimi gömdüm. Sİldim.
Ben eskiden sadece karakter kısmında istatistiklere tıklayarak ihraç edip tüm statları fullüyordum. Sonra full hilesiz gidiyordum. 63 Güç olunca herkese tek atıyorsun zaten :D.

En kolay zorlukta oynayıp 70 kişilik orduyla 400 kişilik orduyu kesiyorum. Bir kere merak ettim en zor zorluğa aldım 10 kişi ile 3 tane çapulcudan dayak yedim.
Hocam normalde oynuyorum ben. Zorluk 100'e yakın bir şey.
Alıyorum yanıma 100 tane adamı. Yarısı Rodok nişancısı. Diğer yarısı Nord kahramanı.
300 kişilik kaleyi alırım herhalde. Tabii karşı tarafın da askeri önemli.
Bazen ölmeye başlıyorlar. Kıyamıyprum askerlere. CTRL+Alt+F4 yapıyorum. Karşı taraf ölüveriyor.
Meydan savaşlarında da Svaryalı ya da Memluk atlılar deşip atıyor. 300 kişilik orduya rahat dalınır.
Ama dağlık bölgeyse sıkıntı.
At koşturamadığı yerlerde Nork kahramanlar yer.

Yeni konular

Geri
Yukarı