Warband'da Derchios kalesi nasıl kuşatılır?

Hocam piyade ve süvarilere hücum emri verin. Okçuları da merdivenin yakına koyun. Piyadeler alınca. Okçuları da sura çıkartın.

Yüksek zorlukta öyle olmuyor pek. Aşırı derece de üstün bir ordu gerekiyor ki eğer rodok kalesine saldırmışsanız o bile faya etmeyebiliyor.

Kaleyi ele geçirdim fakat saflığım yüzünden 20 30 kayıp verdim normal de hiç vermemem lazımdı fakat okçuları çok geri aldığım için okçuları kuşatmada saymadı sadece süvarileri saydı ilk de alamadık 2. saldırıda aldık fakat okçusuz almış olduk.
İlk kalemi kime vereyim.

1623002556153.png

@RainbowwOnSky

Son düzenleme:
Kaleyi ele geçirdim fakat saflığım yüzünden 20 30 kayıp verdim normal de hiç vermemem lazımdı fakat okçuları çok geri aldığım için okçuları kuşatmada saymadı sadece süvarileri saydı ilk de alamadık 2. saldırıda aldık fakat okçusuz almış olduk.
İlk kalemi kime vereyim.

Eki Görüntüle 1058381
@RainbowwOnSky

Yurttaş ata yoldaşların seninle kalsın.

İlk kalemi kime vereyim.

Eki Görüntüle 1058381
@RainbowwOnSky

Artimenner'ı atayın bence içlerinde en zeki o eğer Bunduk'u da bulursanız onu da atayabilirsiniz.
Yurttaş ata yoldaşların seninle kalsın.
Bunu yapmayın bu arada. Yurttaş atayınca yapabileceğiniz şeyler azalıyor. Deneyip görebilirsiniz.

Yoldaş atasa bile çok işlevli şeyler olmuyor arkadaş yeni başlamış ziyafet verecek hali yok şu an ama vazgeçecek yoldaş varsa atayın.

Yoldaşlarınızla konuşun hocam. Bir soru sormak istiyorum deyin. Sonra sizin Kalradya'da hak ettiğinizle ilgili olan bir şey vardı ona basın. Yoldaşlarınız ayrılıp sizin dâvânızı yayacak siz de bu sayede (tahtta hak iddia etme puanı gibi bir şey vardı, raporlardan bakabilirsiniz.) Puanınız yükselecek.

Yoldaşlarınızla konuşun hocam. Bir soru sormak istiyorum deyin. Sonra sizin Kalradya'da hak ettiğinizle ilgili olan bir şey vardı ona basın. Yoldaşlarınız ayrılıp sizin dâvânızı yayacak siz de bu sayede (tahtta hak iddia etme puanı gibi bir şey vardı, raporlardan bakabilirsiniz.) Puanınız yükselecek.

Tamam lezzait e verdim.

Geri
Yukarı