Warband'da nasıl daha iyi gelişilir?

425806

Hectopat
Şu an 53 askerim 1 yoldaşım var (Borcha).
Sarranid ve Kergit ile aram iyi. Rodok kralllığıyla da iyi geri kalanların hepsi ile aram kötü. Bir tane lorddan kışkırtma görevi alıp Kergit ile Nord'u kışkırttıktan sonra daha fazla asker toplamak için yola çıktım ancak daha fazla asker toplayamıyorum. Bunun nedenini bilen var mı? Ayrıca nasıl daha önce asker aldığım köyden asker alabilirim? Ve ya başka asker alma yöntemi var mı?

Senaryo: Naitve

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an 53 askerim 1 yoldaşım var (Borcha).
Sarranid ve Kergit ile aram iyi. Rodok kralllığıyla da iyi geri kalanların hepsi ile aram kötü. Bir tane lorddan kışkırtma görevi alıp Kergit ile Nord'u kışkırttıktan sonra daha fazla asker toplamak için yola çıktım ancak daha fazla asker toplayamıyorum. Bunun nedenini bilen var mı? Ayrıca nasıl daha önce asker aldığım köyden asker alabilirim? Ve ya başka asker alma yöntemi var mı?

Senaryo: Naitve
Çöl haydutlarını çokça bul ve öldür. Lvl kasar askerler ve yoldaş falan iyi olur. Krallıklara git görev iste sana bizle olma teklifini etçekler eğer canları isterse. Bunları yaparak hızlıca gelişirsin.

Karizma statüsünü yükseltip, liderlik becerisi bas, ordu büyüklüğü artar, takımında bir tane talimci ve doktor olsun, hanlardan bulabilirsin, takımını dengeli diz 20 okçu, 20 piyade gibi, çapulcu ve haydutlara saldır, nam, dinar ve tecrübe kazanırsın böylelikle ordun gelişir, oradan kazandığın dinar ile birkaç şehirden mülk satın al, haftalık güzel dinar veriyor, öncelikle gelişmeye bak politik konular çok yoruyor.

Karizma statüsünü yükseltip, liderlik becerisi bas, ordu büyüklüğü artar, takımında bir tane talimci ve doktor olsun, hanlardan bulabilirsin, takımını dengeli diz 20 okçu, 20 piyade gibi, çapulcu ve haydutlara saldır, nam, dinar ve tecrübe kazanırsın böylelikle ordun gelişir, oradan kazandığın dinar ile birkaç şehirden mülk satın al, haftalık güzel dinar veriyor, öncelikle gelişmeye bak politik konular çok yoruyor.

Geliştikten sonra Svadya ve Vaegir ile aramı nasıl düzelteceğim? Nord'larla düzeltmesem de olur.

Hocam madem askerler arasında fark var en çok nereden asker toplamalıyım?
Hocam istediğinden toplayabilirsin zevkine göre ama yeniysen svadya iyi olabilir yavaşlar ama zırhları çok sağlam ve şovalyeleri iyi, nordlar da olabilir ama nord kahramanı yapmak kolay değil çok deneyim istiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı