Warband'da Derchios kalesi nasıl kuşatılır?

Ordunuz süvari ağırlıklı zorlanabilirsiniz. Ordunuzdaki piyade ve okçu sayısını arttırın. Kuşatma süvariler yavaş güçsüz kalabiliyor. Onun dışında kuşatmalarda fazla taktik yapılmaz zaten en fazla piyadeler suru ele geçirene kadar okçuları aşağıda bekletirsiniz.
Zorluk düşük.
O zaman direkt hücum edin. Siz bayılmayın her türlü alırsınız zaten.

Ordunuz süvari ağırlıklı zorlanabilirsiniz. Ordunuzdaki piyade ve okçu sayısını arttırın. Kuşatma süvariler yavaş güçsüz kalabiliyor. Onun dışında kuşatmalarda fazla taktik yapılmaz zaten en fazla piyadeler suru ele geçirene kadar okçuları aşağıda bekletirsiniz.

Tamam o zaman okçuları arkaya dizip öne tüm piyadeleri koyup saldıracağım.
Ordum meydancı kale kuşatmacı değil pek asker sınırım artınca piyade dolduracağım.

Hocam okçuları arkaya dizip saldırıyorum?
Hocam piyade ve süvarilere hücum emri verin. Okçuları da merdivenin yakına koyun. Piyadeler alınca. Okçuları da sura çıkartın.
Hocam ben komut bile vermiyorum. Direk saldırıyorlar sonra kale benim.
Yüksek zorlukta öyle olmuyor pek. Aşırı derece de üstün bir ordu gerekiyor ki eğer rodok kalesine saldırmışsanız o bile faya etmeyebiliyor.

Bende tamamen rodoklardan oluşan bir ordu var. Ortalama zorluk seviyesinde oynuyorum. Rodoklar kale kuşatma ve savunmasında çok iyi. Normal savaşta ise mutlaka dağlık bir alan gerektiriyor.

Geri
Yukarı