Warband'de yoldaş alamamak

nikobellic980

Picopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Klethi'yi göndermiştim geri geldi ancak hiçbir şey yapmama rağmen karakterim seni gruba alamam diyor ve bu 2 günde bir olup olup duruyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Edit: Arkadaşlar sanırım ordu sınırına ulaşmışım nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleme:
Klethi'yi göndermiştim geri geldi ancak hiçbir şey yapmama rağmen karakterim seni gruba alamam diyor ve bu 2 günde bir olup olup duruyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ordudan bir kişiyi bırakır iseniz problem çözülecektir.

Ordu'da askerler tam sınıra gelirse olur birkaç güçsüz olanları gönder.

Level atlayıp liderlik güçlendirirsen liderliğe verdiğin seviye başına 5 kişi daha alabiliyorsun orduna veya nam kazanırsan 1 2 kişilik yer açılıyor senden daha fazla adamı olan birkaç kişiyi savaşta yensen alabilirsin. Ama Warband'de ordu kapasitesini arttırmak yavaş ordundan 1 tane adam atsan daha mantıklı.

Seviyen düşükse liderliğe vermen daha kolay olur sürekli seviye atlayacağın için.

Liderliği arttıramıyorsan sınırına ulaşmışsa da arttırmak için de karizmana puan vermen gerekiyor. Yükseltme tuşunun üstüne gelsen hangisinin hangisini yükseltmeye sağladığı yazar zaten karizmanı 3'e bölersen bölüm kaç ise o kadar yükseltebiliyorsun liderliği esir yönetimini falan karizmayla yükseltilen şeyleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı