Warcraft 3: Reforged alan var mı?

ARANEA

Centipat
Öncelikle konu doğru yerde mi emin değilim.

Warcraft 3: Reforged'i alıp deneyimleyen var mı? Onu sormak istiyorum.

Oyun acayip kötü yorumlara maruz kaldı ve metacritic te 0.5 'li puan ortalamalarını gördü. Baktım kimse konu açmıyor oyun ile ilgili, ya da ben bulamıyorum.

Oyunu alıp oynayan varsa önerir mi, yoksa söylendiği kadar kötü mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam olarak sorunuzun karşılığı olmayacak ama çok eski bir WC3 oyuncusu olarak zorla 16 GB'lık dosya indirmeye mahkum edildik. Tüm custom haritalarımız silindi, single player oynamak bir işkence haline dönüştü. Sadece bu nedenlerle bile Reforged'ın ne halde olduğunu tahmin edebiliyorum ama bari orjinal oyuna dokunmasalardı. :(

Tam olarak sorunuzun karşılığı olmayacak ama çok eski bir WC3 oyuncusu olarak zorla 16 GB'lık dosya indirmeye mahkum edildik. Tüm custom haritalarımız silindi, single player oynamak bir işkence haline dönüştü. Sadece bu nedenlerle bile Reforged'ın ne halde olduğunu tahmin edebiliyorum ama bari orjinal oyuna dokunmasalardı. :(

Hocam orjinal WC3 satılıyor mu hala ?

Hocam orjinal WC3 satılıyor mu hala ?

battle.net üzerinden indirebiliyorsunuz fakat fiziksel olarak CD-KEY'leriniz olması lazım. Onları yine battle.net üzerinden Redeem ederek oynayabiliyorsunuz. Ben de ilk çıktıkları zamana ait DVD'leri var, o şekilde oynuyordum ama onun da içine ettiler.

Bu kadar büyük tepkilerden sonra çok kapsamlı bir yama ile umarım bütün sorunları giderirler ve sadece orjinal oyunları oynamak isteyen oyuncuları rahat bırakırlar. :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı