Warframe nasıl oynanır?

Akner01

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Warframe'e yeni başladım ve çok karmaşık. Oyun hakkında bilgisi olan birisine ara sıra soru sormak istiyorum.

@Akner01

1000 saati geçen bir süre oynamışlığım var. Bir noktadan sonra bıraktım. Yeni içerikler gelmiş ama temeli aynı seviyede olduğu için hakimim diyebilirim.

Yeni başladım, 42 TL'lik nidux paketini almayı düşünüyorum. Şu an indirimde 470 platinle ne yapayım sizce? Frame mi almalıyım, başka şeyler mi bilemiyorum önerileriniz var mı?

@Akner01

Oyunda asla kredilerinizi Frame almak için harcamayın. Var olan takas/satış sistemi üzerinden rahatlıkla oyun içi para kazanıp istediğiniz Frame'in Prime versiyonlarını elde edebilirsiniz. Oyun içi para ile Frame yuvası ve silah yuvası alabilirsiniz. Ancak tümünü de buraya harcamayın.

Sendikalara mutlaka katılın. Ancak sendikalar arasında bir düşmanlık var. Birini kastığınızda diğerinden yana puan düşümü olur. Yolunuzu seçerken yakınlığı olan sendikaları aktif edin. Sendika görevlerini yaptıkça buralardaki seviyeniz artacak ve bazı modlara erişim olacak. Bu modların şu an ki durumlarını bilmiyorum ancak iyi bir getiri sağlıyorlar.

Yukarıdaki site üzerinden üyelik oluşturarak Warframe hesabınızı birleştirin. Ve edindiğiniz satılabilir modları, silah parçalarını güncel ederlerine göre satışa koyun.

Mutlaka yerli bir klana katılın. Oyuncularımız gerçekten yardımseverler.

Hikaye ve dönemlik görevleri es geçmeyin. Buralardan da Frame ve Frame parçaları düşecek. Bazı görevleri birkaç defa yapmanız gerekiyor. Frameler birkaç parçadan oluştukları için tek seferde size sunulmuyorlar. Excalibur ile başlamışsanız sizi bir süre götürecektir. Seviye gelişimine ve harita açılmasına önem verin. Ancak seviyeniz düşükse ya da tek başınıza bir bölgeye girmişseniz fazla zorlamayın. Oyunda farm devam ettikçe hayatta kalmak güçleşiyor.

Aslında burada size söylediğim her şey Serdar Sarı videolarında yer alıyor.

Son düzenleme:
I
@Akner01

Oyunda asla kredilerinizi Frame almak için harcamayın. Var olan takas/satış sistemi üzerinden rahatlıkla oyun içi para kazanıp istediğiniz Frame'in Prime versiyonlarını elde edebilirsiniz. Oyun içi para ile Frame yuvası ve silah yuvası alabilirsiniz. Ancak tümünü de buraya harcamayın.

Sendikalara mutlaka katılın. Ancak sendikalar arasında bir düşmanlık var. Birini kastığınızda diğerinden yana puan düşümü olur. Yolunuzu seçerken yakınlığı olan sendikaları aktif edin. Sendika görevlerini yaptıkça buralardaki seviyeniz artacak ve bazı modlara erişim olacak. Bu modların şu an ki durumlarını bilmiyorum ancak iyi bir getiri sağlıyorlar.

Yukarıdaki site üzerinden üyelik oluşturarak Warframe hesabınızı birleştirin. Ve edindiğiniz satılabilir modları, silah parçalarını güncel ederlerine göre satışa koyun.

Mutlaka yerli bir klana katılın. Oyuncularımız gerçekten yardımseverler.

Hikaye ve dönemlik görevleri es geçmeyin. Buralardan da Frame ve Frame parçaları düşecek. Bazı görevleri birkaç defa yapmanız gerekiyor. Frameler birkaç parçadan oluştukları için tek seferde size sunulmuyorlar. Excalibur ile başlamışsanız sizi bir süre götürecektir. Seviye gelişimine ve harita açılmasına önem verin. Ancak seviyeniz düşükse ya da tek başınıza bir bölgeye girmişseniz fazla zorlamayın. Oyunda farm devam ettikçe hayatta kalmak güçleşiyor.

Aslında burada size söylediğim her şey Serdar Sarı videolarında yer alıyor.
Be oyunda yeniyim ya mesela mesa Prime seti aldım direk atölyemden elde edebiliyor muyum yoksa daha ilerlemem gerek mi?

@Akner01

Tüm parçaları sizde varsa tabii ki oluşturabilirsiniz. Belirli bir bekleme süresi var. Bu süreyi de oyun içi parayla anında sonlandırabilirsiniz ama tercih meselesi. Mesa Prime, sağlam bir Frame ve bazı haritalarda çok işe yarıyor. Lakin tek Prime ile her görevi yapmak zor. O yüzden gelişmek, farm yapmak, sendikalar yoluyla mod ve relic temin etmek, Warframe Market'i kullanmak önemli diyorum.

@Uchiha Shisui
Serdar sarıdan izledim. Klana katılmak için gerekli şartlar var mı? Klan dojosuna katılmak için gerekli bir şey varmış onu nasıl bulacağım? Son olarak aşağıda bırakacağım resimdeki mor şeyler platin mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210502_200744_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210502_200744_com.android.chrome.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı