Warframe yeni başlangıç için ne oynanmalı?

ireliamain

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Warframe denen oyuna yeni başladım. İlk frame olarak Excalibur seçtim fakat Prime Gaming'den bana Octavia diye bir şey geldi kostümle beraber başlangıç için sizde hangisiyle oynamalıyım? Octavia başlangıcımı yavaşlatır mı modlar olmadığı için güçsüz düşer miyim?

Octavia başlangıcınızı epey bir hızlandırır, oyundaki en iyi framelerden biridir. Excalibur da fena değil, ama ana hikayenin ileriki kısımlarında onun bir tık gelişmiş bir versiyonunu elde ediyorsunuz zaten (spoiler vermemek için ayrıntı vermiyorum). Oyunun ilk kısımlarında zaten mod olmadan rahat oynarsınız, sonrasında zırh, can, enerji verimliliği modları çok gerekli olur.

Octavia başlangıcınızı epey bir hızlandırır, oyundaki en iyi framelerden biridir. Excalibur da fena değil, ama ana hikayenin ileriki kısımlarında onun bir tık gelişmiş bir versiyonunu elde ediyorsunuz zaten (spoiler vermemek için ayrıntı vermiyorum). Oyunun ilk kısımlarında zaten mod olmadan rahat oynarsınız, sonrasında zırh, can, enerji verimliliği modları çok gerekli olur.

Anladım teşekkür ederim şu silah craftlama muhabbetlerlerine ne zaman girişmeliyim?

Anladım teşekkür ederim şu silah craftlama muhabbetlerlerine ne zaman girişmeliyim?
Mümkün olan en kısa sürede girişmelisin. Craftladığın silahlar her atladığı bir seviyede sana belirli bir miktar seviye puanı getirir ve atladığın her seviye daha iyi silahlar açar. O yüzden çok önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı