Warzone 2.0 Başlamıyor

İşletim sistemi
Windows 10

P8Biscuit

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle şunları söyleyeyim. Windows ve ekran kartı sürücülerim güncel. Yönetici olarak başlatmayı da denedim. Oyunun bulunduğu klasörü farklı yerlere atmayı da denedim fakat hiçbiri bir işe yaramadı. Oyun dosyalarını tekrar tekrar doğrulattırıyorum her seferinde eksik dosya çıkıyor. Firewall ve antivirüsü de hallettim oyunu ise Steam üzerinden indirdim. Oyna butonuna bastığım zaman bir tepki vermiyor crash vermeden kapanıyor. Logları nereye atıyor bulamadım. Önerisi olan ya da sorunu çözmüş olan var mı?

Arkadaşlar öncelikle şunları söyleyeyim. Windows ve ekran kartı sürücülerim güncel. Yönetici olarak başlatmayı da denedim. Oyunun bulunduğu klasörü farklı yerlere atmayı da denedim fakat hiçbiri bir işe yaramadı. Oyun dosyalarını tekrar tekrar doğrulattırıyorum her seferinde eksik dosya çıkıyor. Firewall ve antivirüsü de hallettim oyunu ise Steam üzerinden indirdim. Oyna butonuna bastığım zaman bir tepki vermiyor crash vermeden kapanıyor. Logları nereye atıyor bulamadım. Önerisi olan ya da sorunu çözmüş olan var mı?
Merhabalar sorunu çözebildiniz mi ? Bendede sorunsuz çalışan oyun bugün itibariyle açılmıyor. Hata da vermiyor ama açılmıyor.

Merhabalar sorunu çözebildiniz mi ? Bendede sorunsuz çalışan oyun bugün itibariyle açılmıyor. Hata da vermiyor ama açılmıyor.
Başka bir oyun/program yüklemesi veya güncellemesi yaptıysanız o yüzden olabilir. Eğer yaptıysanız bu çözüm işe yarayacaktır:
Beyler sorunun çözümünü buldum. Videosu burada
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Microsoft Visual C++ 2022 versiyonlarını indirdikten sonra oyun açıldı. Bunun linki de

Latest supported Visual C++ Redistributable downloads

Çok ilginç ben sorunsuz oynuyorum.Sorun oyunla alakalı sanırım güncelleme gelir.

Hocam o teknolojiyi duymadım hiç ama güncellemelerle düzelir umalımki AVX teknolojisine gerek kalmasın.
Bu sorunların çözümünü her yerde arıyorum ve avx teknolojisinden bahsedilmiş.Burada da bazı arkadaşlar ısrarla avx teknolojisinden kaynaklandığını söylemiş.Şimdi;kullanmakta olduğum işlemciler ryzen 5 1600x,ryzen 7 5700x ve intel 13700k.Bu 3 işlemcide de avx teknolojisi blunuyor ama bunlardan sadece ryzen 5 1600xte oyun açılıyor ve aralarında en eski olan teknolojiye sahip :) Ve diğer sistemelerde de 5700x ve 13700k olan işlemcilerin ikisinde de 3070ti ile birlikte kullanıyorum.Ryzen 5 1600x olan sistemimde ise rx 570 ekran kartım var.Gerçekten bu durum komedi gibi.Ve şu avx teknolojisinden bahseden bazı arkadaşlar (hepsinden bahsetmiyorum tabii ki) sorunla ilgili öneri olarak söylenenleri burada kesin ve netmiş gibi söylemeleri ayrıca da başka bir durum :) Her neyse umarım sorunla ilgili gerçekten bir çözüm bulunabilir.Her sitede bu konu ile ilgili takipteyim :D Konuyu tekrar kortlatmış oldum,herkese iyi oyunlar :)

Geri
Yukarı