Warzone 2.0 DPI ve sens ayarı nasıl yapılır?

Berhan24

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, Warzone 2.0 içerikleri üreten bir YouTuber var oyun ayarları 1600 DPI ve 2.75 sens ben Logitech G HUB üzerinden DPI 1600 yapıyorum oyun ayarlarını da yapıyorum fakat oyuna girdiğimde kesinlikle oynamak mümkün değil.İnanılmaz yavaş ve ağır oysa ki videoda izlediğim adam hızlı hareket ediyor. Kısacası sorum bu ayarlar nasıl yapılıyor? Eğer benim yaptığım her şey doğru ise o adam nasıl oynuyor? Normal bir yavaşlıktan bahsetmiyorum kesinlikle oynanmayacak kadar yavaş ve ağır mouse pad kullanmıyorum.

Arkadaşlar merhaba, Warzone 2.0 içerikleri üreten bir YouTuber var oyun ayarları 1600 DPI ve 2.75 sens ben Logitech G HUB üzerinden DPI 1600 yapıyorum oyun ayarlarını da yapıyorum fakat oyuna girdiğimde kesinlikle oynamak mümkün değil. İnanılmaz yavaş ve ağır oysaki videoda izlediğim adam hızlı hareket ediyor. Kısacası sorum bu ayarlar nasıl yapılıyor? Eğer benim yaptığım her şey doğru ise o adam nasıl oynuyor? Normal bir yavaşlıktan bahsetmiyorum kesinlikle oynanmayacak kadar yavaş ve ağır mouse pad kullanmıyorum.

Birisi o sensi kullanıyor diye sende kullanıcaksın diye bir olay yok. Elin alışık değildir, yeteneğin yetmez bu sorunlar böyle uzar gider. Kendine göre sens bul. Diyorsun ki yavaş geliyor o zaman arttır? O sensi oynuyosun diye o adam gibi oynayamayacaksın. (ben 1600DPI 2.2 sens oynuyorum arkadaş aldığında o da yavaş geliyor diyor bu onun kötü olduğu anlamına gelmez.) Bir de Aim Lab diye uygulama var Steam'de. O sens testi yapıyor istersen oradan sens testine gir belki hoşuna giden sensi bulursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı