Warzone Battle Pass kasma

Erkin..

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
PARAMEDİK
CoD Warzone'de Battle Pass aldım. Oyunlarda kill alıyorum görevleri yapıyorım fakat ilerleme olmuyor. Nasıl Battle Pass'ı ilerletirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bendede mevcut maalesef. Sanırsam Battle Royale yada Plunder oynuyorsun. Her oyundan sonra komple çıkıp girince geliyor XP. Bazende sıkıntısız geliyor ama sürekli değil. Ben Battle Pass kasmak için Co op yada Multiplayer modunda oynuyorum yoksa Battle Royale yada Plunder'da kasmak eziyet resmen.

Aynı sorun bende de mevcut maalesef. Sanırsam Battle Royale ya da Plunder oynuyorsun. Her oyundan sonra komple çıkıp girince geliyor XP. Bazen de sıkıntısız geliyor ama sürekli değil. Ben Battle Pass kasmak için Co op ya da Multiplayer modunda oynuyorum yoksa Battle Royale ya da Plunder'da kasmak eziyet resmen.

Çok saçma bir şey. Bazen normal level XP'si de işlemiyor takılıyor. Oyunun milyon tane sorunu var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı