Warzone eksik dosya indirmesi

İşletim sistemi
Windows 10

PONTOS

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi oyun herkeste 100-200 GB arasıyken bende 86 GB. Yükleme tam. Oyunu başlat diyorum, hata veriyor. Her şeyi sildim, baştan yükledim. Oyun yine 86 GB. Yakınlarda bir güncelleme gelmiş 100 GB boyutunda. O güncelleme bana 52 GB olarak geldi. İndirdim, oyun 95 GB anca oldu. Sorun nedir? Oynayamıyorum oyunu. Modern Warfare yüklü değil, ondan diyeceksiniz ama yine de GB bu kadar az olmamalı diye düşünüyorum.

Oyun 100-200 GB değil zaten. Sadece Warzone indirirsen hiç bir zaman 200GB olmadı zaten. 3-4 gün önce 50GB güncelleme geldi, ondan önce 90GB civarındaydı oyun. Güncellemeden sonra 81GB'ye düştü. Yani boyut olarak doğru seninki.
Oyunun açılmamasına gelirsek nasıl bir hata alıyorsun? Resim atma imkanı var mı?

Tamam ama dosya eksikliğinden hata veriyor oyun silip yüklesem de çözülmedi.
Oyun 100-200 GB değil zaten. Sadece Warzone indirirsen hiç bir zaman 200GB olmadı zaten. 3-4 gün önce 50GB güncelleme geldi, ondan önce 90GB civarındaydı oyun. Güncellemeden sonra 81GB'ye düştü. Yani boyut olarak doğru seninki.
Oyunun açılmamasına gelirsek nasıl bir hata alıyorsun? Resim atma imkanı var mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20210228_030721.jpg
    IMG_20210228_030721.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 44
Steam kütüphanenizde oyuna sağ tık yapıp özelliklere tıklayın. Sonrasında yerel dosyalar bölümünden oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula deyin. Bu belki çözüm olabilir. Tabii ki oyunu yükledikten sonra. İndirmediğiniz dosya varsa büyük ihtimalle gösterir.

Steam kütüphanenizde oyuna sağ tık yapıp özelliklere tıklayın. Sonrasında yerel dosyalar bölümünden oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula deyin. Bu belki çözüm olabilir. Tabii ki oyunu yükledikten sonra.

Birincisi oyun Steam de değil. 2. dosya doğrulaması defalarca yaptım. Oyunu silip yükledim fakat sonuç yine aynı.

Geri
Yukarı