Warzone oynanır mı?

334155

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Sakarya
RX 5600XT ve R5 3600'a sahibim. Sistemim boş boş duruyor, pek oyun oynayan biri değilim. Geçen bir edit videosu gördüm ve hoşuma gitti oyun. Fakat internet hızım pek iyi değil ve zor alışan biriyim. Bu yüzden indirmek konusunda şüpheli yaklaşıyorum biraz. Sormak istediğim bazı şeyler var.

1- Oyunda hile çok mu?
2- P2W durumu nedir?
3- Oyunun kapladığı depolama alanı nedir?

Hile neredeyse hiç yok. Hileciler birbirleriyle oynuyorlar ayrı sunucularda. P2W biraz var ama çoğunlukla kozmetik. 130 GB civarı yer kaplıyor, ondan emin değilim ama. Oyunun en büyük ve tek sıkıntısı konsol oyuncuları. Aimlock gibi kafaya kitlenen crosslar, zıplaya zıplaya kill alanlar çok fazla. Ama benim için en iyi BR oyunudur.

Oyunu önceden 1-2 el oynamıştım güzeldi. 1.soruna gelirsek hile olacağını sanmam 2.olarak skin sistemi var diye biliyorum (pek de hatırlayamıyorum) 3. 175 GB yer kaplıyormuş siz ona 200 deyin her gün güncelleme geliyor.

RX 5600XT ve R5 3600'a sahibim. Sistemim boş boş duruyor, pek oyun oynayan biri değilim. Geçen bir edit videosu gördüm ve hoşuma gitti oyun. Fakat internet hızım pek iyi değil ve zor alışan biriyim. Bu yüzden indirmek konusunda şüpheli yaklaşıyorum biraz. Sormak istediğim bazı şeyler var.

1- oyunda hile çok mu?
2- P2W durumu nedir?
3- oyunun kapladığı depolama alanı nedir?

Çınar abimle oynadığın sürece sıkıntı yok (şaka amaçlıdır ne diyom ben)

1- Oyunda hile çok mu?
2- P2W durumu nedir?
3- Oyunun kapladığı depolama alanı nedir?
1- Yani sonuçta PC üzerinden oynuyorsunuz fakat çok fazla hile olmayacaktır.
2- Oyunda P2W sistemi yok sadece kişiselleştirme ögelerini alabilirsiniz.
3- 100-150 GB arasında
Bonus: Oyun artık alışma sürecini tamamladığı için oyun içinde çok fazla iyi oynayan oyuncu göreceksiniz ve bu büyük ihtimal sizin oyun zevkinizi büyük ölçüde kesecek.

Hileden geçilmiyor 2021 de kesinlikle oynanmaz ilk çıktığı zamanlar iyiydi ama şu anda berbat durumda kayarak süper hızda hareket eden adamlar mı dersin haritanın öbür ucundan tek atanı mı dersin hiç bulaşma.

Geri
Yukarı