Warzone sezon 5 düşük RAM kullanımı

İşletim sistemi
Windows 10

phyda

Kilopat
Arkadaşlar merhaba. Geçtiğimiz günlerde Warzone'a sezon 5 Update'i geldi. Dün 22 GB'lık yeni güncellemeyi yapıp oyunu oynamak istedim fakat bir sorunla karşılaştım. Bilgisayarımda 16 GB RAM olmasına ve hiçbir programın açık olmamasına rağmen Warzone sadece 7 GB RAM kullanıp oyunun kasmasına sebep oluyor. Başta RAM'lerimden birinin bozuldugunu düşündüm fakat Windows bellek tanımadan yaptığım test sonrası RAM'lerim de bir sıkıntının olmadığını gördüm. Bu durumla karşılaşan veya neden kaynaklandığını bilen varsa beni bilgilendirebilirse sevinirim. Oyunu geçen sezon en düşük ayarlarda oynuyordum V-Sync açtığımda 75 FPS sabit GPU kullanımı ise 60-80 arasında, sıcaklık konusunda ise 70'i hiç görmedim. Oyunu en düşük ayarlarda oynuyorum. He bir de ek olarak şu an oyunda V-Sync açsamda işe yaramıyor FPS sabitleyemiyorum.

3.png

2.png

1.png

4.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de dün Warzone açıkken masaüstü takılarak ilerliyordu. Oyun kaynaklı görünüyor. Patch ile düzeltilmesini bekleyeceğim şimdilik.
Yeni sezon sonrası sorun yaşayanlar var mı diye yabancı forumlarda bi kaç saat göz gezdirdim fakat benm gibi sorun yaşayan birini bulamadığımdan buraya konu açmak durumunda bulundum. Çalışan oyunun update sonrası nasıl bozulabildiğini kafam almıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı