Warzone'a yeniden başlanır mı?

Radian

Hectopat
Makaleler
2
Yer
CIA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: AMD Ryzen 5 3600 / MSI RX5600 XT Mech OC / MSI B450M-A Pro Max / CRUCIAL 3000MHz DDR4 (8X2) 16 GB Ram / WD Blue 500GB NVMe SSD / CORSAIR Carbide Spec Delta / ACER EK220QAbi 21.5" 75Hz 5ms
Warzone oyununu oynamayı bırakalı yaklaşık 1 yıl oldu ve yeniden Online FPS oynamak istiyorum, sizce yeniden başlanır mı yoksa BF serisinden bir oyun önerir misiniz?

@438943 Hocam Warzone 2'yi beklemeli miyim sizce?

Hala daha bir şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Yaklaşık bir yıl gibi bir süre sonra ben de oyuna geri döndüm yaklaşık iki ay önce. Hala daha o eski BR hissiyatını taşıyor. Özellikle şu aralar çoğu MW ve BO:CW silahının buff alması ile birlikte geri döndüğünüz için sorun da yaşamazsınız. Bir deneyin yani.

Daha dün sildim, kronik ping sorunundan tutun, görüş mesafesi ve harita dizaynına kadar rezil etmişler. Önceki şehir sezonundan eser yok, Plunder dışında zevk aldığım başka bir mod da yoktu zaten şimdi de uzun bir süre daha dönüp yönüne bile bakmayacağım herhalde.
@438943 Hocam Warzone 2'yi beklemeli miyim sizce?
Warzone 2 beklenebilir, iyi bir oyun çıkarabilecek potansiyelleri var.

Daha dün sildim, kronik ping sorunundan tutun, görüş mesafesi ve harita dizaynına kadar rezil etmişler. Önceki şehir sezonundan eser yok, Plunder dışında zevk aldığım başka bir mod da yoktu zaten şimdi de uzun bir süre daha dönüp yönüne bile bakmayacağım herhalde.
Yeni gelen hangi oyun varsa Warzone'a entegre ettiler, ilk çıktığında ne kadar güzeldi, o silahların vuruş hissiyatı mükemmeldi, sonra BO:CW çıkınca boncuklu silah gibi oldu çoğu silah. Bari eski harita olsaydı. Şu anki silahları bile kategorilendirmek zor, silahlar da gerçekçilikten uzaklaşmaya başladı, 60-70 yıllık silahlarda 4x dürbün ya da Red Dot vardı zaten.

Geri
Yukarı