WoW başlanır mı?

Y

Alakası yok normal orijinal Server'dan farkı yok sadece sahibi blizard değil onun yerine Server'ı kontrol eden bir oluşum var onlarda Rus ama çok oyuncu var.
Metin2 gibi bir oyunu kıyaslamamak gerekli arada kalite ve içerik olarak kıyaslanmayacak güzellikle bir emek var. Metin2 gibi oyunlar amaçları para kazanmak bu oyunda para ile ilgili bir durum söz konusu değil herkes emeği ne kadarsa ona göre oyuncu, normalde aylık ödeme şeklinde işletilen oyun server masraflarından ötürü, bu adamlar ücretsiz şekilde sevdiğinden dolayı işletiyor.

Metin2, Knight Online gibi oyunlar ücretsiz şekilde insanı alıştırıp sonra da para vermeye mecbur bırakıyorlar, bu oyunda öyle bir durum söz konusu değil para ile güçlü olamıyorsun oyunun mantığı tamamiyle farklı, sen hiç oynamadıysan WoW vanilla ilk oyunu oynaman gerekli. Gerekli detayları sorarsan anlatırım.

Bir de ben seni daha önce WoW oynadığını düşünüyordum, hiç oynamadıysan WoW vvanilla oynamalısın. Orijinal server ya da private Server'a da bakabilirsin gerekli detayları aklına takılanları anlatırım ne yapman gerektiğini.

Cok güzel anlatmışsınız teşekkür ederim, peki bunları Türkçe yapma imkanımız oluyor mu İngilizcem fena değil, ama detaylı oyun gibi duruyor bayağı

Türkçe yapma şansı yok, sen çeviri kullanabilirsin. WoW vanilla oynayabilirsin ücretsiz şekilde ben sana siteyi atayım birazdan.

Cok güzel anlatmışsınız teşekkür ederim, peki bunları Türkçe yapma imkanımız oluyor mu ingilizcem fena değil, ama detaylı oyun gibi duruyor bayağı.

KRONOS • Private Vanilla Project burada server ı kronos IV seçmen gerekli oyuna girerken bir de siteye üye olmalısın. Oyunda ki görevleri de görevin ismine yazıp yol gösteren siteler var oradan takip edebilirsin.
Yardımcı addonlar falan var görevleri gösteren onları araştırmalısın bunlar oyuna eklenti, oyun dosyasının içine koyup takip edebilirsin. Aklına takılan bir konu olunca rehberi okuyup araştırma yapman gerekli, araştırma yapılmadan oynayacak bir oyun değil.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı