Watch 4 Classic koruyucular bezeli sıkıyor

Makaleler
15
Merhaba.

Watch 4 classic saatim için uyumlu 2 adet Spigen koruyucu ürünü de sipariş ettim.
İlk ürünü bezeli sıkıyor diye iade ettim. (Liquid Air olması gerek.)

Rugged Armor Pro ürününü kullanıyorum ancak bu üründe de bezeli sıkma problemi var.
Kir girmiştir diye saatimi suya tutarak temizledim. Ürünü yeniden takınca bu sefer dönüşü neredeyse tamamen durdu.

Saatimde hiçbir koruyucu olmadığında çok çok hafif bir katılık oluyor.

Sizce sorunun çözümü için ne yapmalıyım? Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim.

@KojiroHyuga04 merhaba hocam. İlk önce size bir soru soracağım. Kaç mm versiyonunu kullanıyorsunuz? Saatten memnun musunuz? Ayrıca pili kaç gün gidiyor?

Şimdi mm modellerinde daha büyük batarya olabiliyor. Sizin kaç mm model? Koruyucu kaç mm model ile uyumlu?
Ürün 46mm.
Diğer sorulara kullanım deneyimlerini aktardığım bir yazı yazdığım vakit cevap vermek isterim, konu dışına çıkmak pek istemiyorum.

Koruyucular da 46mm uyumlu.

Ürün 46mm.
Diğer sorulara kullanım deneyimlerini aktardığım bir yazı yazdığım vakit cevap vermek isterim, konu dışına çıkmak pek istemiyorum.

Koruyucular da 46mm uyumlu.
Bende Watch 4 Classic 46mm alacaktım sadece batarya süresini öğrenebilsem yeterliydi.. :/

Bezeli sıkınca rahat bir şekilde kullanım sağlayamıyor musunuz? Kirden olduğunu düşünmüyorum.

Bende Watch 4 Classic 46mm alacaktım sadece batarya süresini öğrenebilsem yeterliydi.. :/

Bezeli sıkınca rahat bir şekilde kullanım sağlayamıyor musunuz? Kirden olduğunu düşünmüyorum.
Batarya süresini soruyorsanız tek şarj 1.5 gün gidiyor.

Terledikçe oluşan kirin bezel arasına girmesi de olası bir şey ama. Ben de sadece koruyucu kaynaklı olmadığı yönünde bir fikre sahibim.

Yarın bezeli kaldırıp bir bakacağım. Sökmesi nazik bir şekilde yapılırsa kolay bir işmiş.
Konuya dönüş sağlarım yarın.

Yeni konular

Geri
Yukarı