Watch Dogs 2 FPS düşmesi

Opstean Martinez

Hectopat
Herkese iyi günler,
Sorunum Watch Dogs 2 ile alakalı FPS düşmeleri ve dropla alakalı bunun için MSI Afterburner programı ile oyun için değerlerime baktım CPU kullanımı %100 olarak gözüküyor ve bununla alakalı olabileceğini düşündüm sistemim;
Intel Core i5 7300HQ 2, 5 GHz.
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti.
16 GB RAM.
Windows 10 64 Bit.

Ayrıca NVIDIA denetim masasından ayar değiştirmek amacıyla Watch Dogs 2'yi eklediğim zaman ayar değiştirme kapalı olarak gösteriyor oradan da ayar çekemiyorum;

2 s.PNG

Oyun ayarlarını yüksek düşük arasında değiştirdim kurcaladım ancak FPS düşmeleri arada da drop sorunu devam ediyor. Bu sorunu çözmek için yapılabilecek şeyler var mıdır acaba? Bir de NVIDIA denetim masası program için ayar değiştirme penceresini nasıl yeniden aktif edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi günler,
Sorunum Watch Dogs 2 ile alakalı FPS düşmeleri ve dropla alakalı bunun için MSI Afterburner programı ile oyun için değerlerime baktım CPU kullanımı %100 olarak gözüküyor ve bununla alakalı olabileceğini düşündüm sistemim;
16 GB RAM.
Windows 10 64 Bit.

Ayrıca NVIDIA denetim masasından ayar değiştirmek amacıyla Watch Dogs 2'yi eklediğim zaman ayar değiştirme kapalı olarak gösteriyor oradan da ayar çekemiyorum;

Eki Görüntüle 608659

Oyun ayarlarını yüksek düşük arasında değiştirdim kurcaladım ancak FPS düşmeleri arada da drop sorunu devam ediyor. Bu sorunu çözmek için yapılabilecek şeyler var mıdır acaba? Bir de NVIDIA denetim masası program için ayar değiştirme penceresini nasıl yeniden aktif edebilirim?
Hocam o oyunun optimizasyon sorunları var. Büyük ihtimal ondandır

Bende CPU kullanımı %50 bile olmamasına rağmen ciddi FPS düşüşleri var, oyun bozuk.

Herkese iyi günler,
16 GB RAM.
Windows 10 64 Bit.

Eki Görüntüle 608659

Oyununuz orijinal mi?

Sistemim i5 8400, GTX 1070, 16 GB RAM. Oyun bende o kadar donuyordu ki kasaya defalarca sinirden yumruk attım. Çözümü Windows 8.1'de buldum. Windows 10 2004'ün yanına 8.1 kurdum ve bu işletim sisteminde donmuyor. Hemde hiç donmuyor ve FPS'de düşmüyor gayet stabil.

Yeni konular

Geri
Yukarı