Watch Dogs Legion indirim ile alınır mı?

HyperNowa

Kilopat
Daha fazla  
Watch Dogs Legion indirim Uplay'de standart sürümü forward koduyla 74 TL almaya değer mi? Uplay bir ara ücretsiz oynatmıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarın bir gün bedava verilme potansiyeli olan bir oyun. Eğer acelen yoksa bekle derim ama 74₺ gibi bir fiyata alınabilir.

Watch Dogs Legion indirim Uplay'de standart sürümü forward koduyla 74 TL almaya değer mi? Uplay bir ara ücretsiz oynatmıştı.
Almaya değmez. Bana göre aşırı kötü bir oyun. Ben 1 saat oynadım dayanamadım. Bir oyun nasıl bu kadar kötü yapılabilir anlamıyorum. AC gibi mükemmel oyunlar sunan firma Watch Dogs Legion'u sunuyor bir de.

Kişisel görüşüm çok değecek bir oyun olmadığı yönünde onun yerine başka güzel oyunlar da bulabilirsin bence. Aynı zamanda söylendiği gibi ileride bedava bile verebilir Epic Games.

İyi fiyat aslında ama serinin diğer 2 oyunu bedava verildiği için onunda bedava verilmemesi için bir sebep yok bende almamayı tercih ettim o yüzden.

@Jak hocam ne neden üzgün attnız bu işle meşgul olan insanlar var bedavaya verilen oyunları 20-30 tane hesap açıp 10-15 TL'ye satıyorlar.

3 4 günlük ücretsiz iken oynadım oynanışı güzel ama açık dünyası yeterince doldurulmamış gibi geldi E3 de DLC olarak 1. oyundaki aiden karakteri gelecekmiş ana hikaye ile oynayabilir miyiz bilemiyorum.

Optimize problemi olan bir oyun. Sağlam sistem gerekiyor. Sağlam sistemler bile 60 FPS'te anca oynatıyor. 3080 ile zar zor 60-70 FPS arası oynayabiliyordum. Fazla katlanamadım ve bıraktım. Oyunun ilk başlarına göre konuşacak olursam çokta kötü bir oyun sayılmaz. Dediğim gibi fazla oynamadığım için ileride neler olduğunu bilmiyorum. Kendini tekrar ediyor olabilir.

İyi fiyat aslında ama serinin diğer 2 oyunu bedava verildiği için onunda bedava verilmemesi için bir sebep yok bende almamayı tercih ettim o yüzden.

Yeni oyun olduğu için kolay kolay indirime girmez bedava olduğu zaman oynadığım için yeni oynanış mekaniği hoşuma gitmişti araba mekanikleri her zamanki gibi iyi değil.

@Jak hocam ne neden üzgün attnız bu işle meşgul olan insanlar var bedavaya verilen oyunları 20-30 tane hesap açıp 10-15 TL'ye satıyorlar.

Nerede satıyorlar 10-15 TL'ye bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı