Wattman hatası hala devam ediyor mu?

MSI ARMOR RX570 kullanıyorum. Hiç böyle bir sorun yaşamadım. Isınma problemim de yok. Önde 2 adet, arkada 1 adet PWM destekli fan mevcut. Sıcak havalarda 40-45 derece arasında çalışıyor masaüstündeyken. Oyunda 50-60 civarlarında. Hava akışı ve kablolama iyi olmalı.

MSI ARMOR RX570 kullanıyorum. Hiç böyle bir sorun yaşamadım.
Kasanızın havalanma performansı iyi ise bir sorun yaşamazsınız. 2 arkadaşım 80 dereceleri aşan ısınma sorunu yüzünden servise verdi. Sistemde kullandıkları kasadan kaynaklı bir artış sanırım. Kullandıkları kasa, Sharkon VS4-S

Kasanızın havalanma performansı iyi ise bir sorun yaşamazsınız. 2 arkadaşım 80 dereceleri aşan ısınma sorunu yüzünden servise verdi. Sistemde kullandıkları kasadan kaynaklı bir artış sanırım. Kullandıkları kasa, Sharkon VS4-S
RX 570 8gb armor modelini alacağım mecbur sinerji den topladığım için en uygun o var kasamda 2 ön fan 1 tane de arkada egzoz fan var inşallah yeterli olur.

Arkadaşlar selam yakında RX 590'lı sistem toplayacağım fakat wattman hatası devam ediyor mu bilmek istiyorum. AMD bu sorunu kalıcı bir şekilde çözdü mü? Bu hatayı gerçekten almak istemiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı