WattMan hatası neden bu kadar büyütülüyor?

ArthurMorgan33

Hectopat
Daha fazla  
Sizce WattMan hatası neden bu kadar büyütülüyor? Bence hiçbir zararı yok. Zaten AMD'nin yazılımından da çok fazla ayar yapılmıyor.

Bende güncel olarak hala kullandığım r9 380 var ve bir ara neredeyse her şeyde watman hatası alıyordum eski driver sürümlerini teker teker denedim en sonunda oyunlarda ve grafik kartı gerektiren programlarda wattman hatası almamaya sadece netflix ve amazon prime dan bir şeyler izlerken alıyorum aynı hatayı.

Kısaca dengesiz olması insanda acaba ne zaman bozulacak hissi uyandırıyor bu da çok kötü.

Bugün GPU'yu bayağı bir kurcaladım PC'yi güvenli moddan normale aldıktan sonra WattMan hatası aldım ama sadece bildirim olarak ayarlarım sıfırlanmadı(6650 XT)
Öncesinde 1 yıl Gigabyte RX 570 kullandım herhangi bir hata almadım.

Kartın stabil çalışmaması vs gibi sebepleri var çözümü de zor bir sürümü çözümü teker teker denemeniz gerekiyor ki bazılarında işe yaramıyor çoğu.

Benim RX 480 ekran kartım vardı zamanında WattMan hatası alıyordum. Tenik servise gittim, ekran kartının içi Full tozla kaplıydı. Ekran kartı dıştan temiz görünüyordu fakat içi toz yığınıydı. Ekran kartının içindeki tozlar alındı ve termal macunu yenilendi. WattMan hatası bu şekilde çözmüştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı