WattMan neden oluyor?

MECccc

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ekran kartım sabah Valorant'ta WattMan verdi ama ekran kartını OCCT testi yaptım, bir sıkıntı çıkmadı. Sorun nerede o zaman?

Abi peki nasıl çözebilirim OCCT 3D ve VRAM'de olmadı.
AMD Radeon->Performans->Ayarlanıyor->Manuel->GPU ayarı etkin->Gelişmiş kontrol etkin->İnce ayar.

Bu yol seni bu ekrana ulaştıracak:
1609624664223.png

@Recep Baltaş "Bunu voltajı azaltın şeklinde güncellemem gerekebilir." dediği için "Voltaj"ı azaltmayı dene.

Hocam, bir kez ben de yaşadım. Sürücü kaynaklı. Bazen donanım kaynaklı oluyor. PSU sebebiyle bile alanlar var. Bir arkadaş elektrik kesintisi sonrasında yaşamış. Çözümleri denemek gerekir. DDU ile kaldırıp tekrar kurma. Olmazsa Undervolt gibi.

AMD Radeon->performans->ayarlanıyor->manuel->GPU ayarı etkin->gelişmiş kontrol etkin->ince ayar.

Bu yol seni bu ekrana ulaştıracak:
Eki Görüntüle 813801

@Recep Baltaş "bunu voltajı azaltın şeklinde güncellemem gerekebilir." Dediği için "voltaj"ı azaltmayı dene.

Peki ne kadar düşüreyim pek bilmiyorum da.
Hocam, bir kez ben de yaşadım. Sürücü kaynaklı. Bazen donanım kaynaklı oluyor. PSU sebebiyle bile alanlar var. Bir arkadaş elektrik kesintisi sonrasında yaşamış. Çözümleri denemek gerekir. DDU ile kaldırıp tekrar kurma. Olmazsa Undervolt gibi.
Sitem yeni psu da kaliteli bir markanın ve sadece 1 oyunda yaşadım diğerlerinde sıkıntı yok benimle aynı kartta aynı oyunda sorun yaşayan arkadaş da var

Hocam. Şu anda 20.9.1'deyim Wattman almadım. 20.10 20.11 20.12'De ciddi Wattman alıyordum.
Kesinlikle sürücü kaynaklı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı