WattMan neden oluyor?

MECccc

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ekran kartım sabah Valorant'ta WattMan verdi ama ekran kartını OCCT testi yaptım, bir sıkıntı çıkmadı. Sorun nerede o zaman?

Bana da birkaç kez olmuştu, sanırım bazı sürücülerde denk geliyor yazılım kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Sürücü sürücü dene hangisinde sıkıntı yaşamazssan yeni sürücü çıkana kadar stabil sürümde kalırsın.

Bende yazılım kaynaklı olduğunu düşünüyorum şimdiki sürücümde sıkıntı yok gibi.

Bence arkadaşınız gerçekten şanslı. UV denedim, sürücü v.s. denedim. Arkadaşların önerdiği çoğu şeyi denedim ancak çözüme kavuşamadım. Tek denemediğim şey ekran kartını değiştirmek. Onu da ekonomik sebeplerden dolayı yapamıyoruz ne yazık ki.
Başka parçadan dolayı olabilir örnek PSU.

Vallahi hocam hem ekran kartından hem de oyunlardan soğudum.

Ben zaten PC'yi oyun için çok kullanan biri değilim ders için falan kullanıyorum oyun anca arkadaşlar girince veya canım çekince yoksa konsol seviyorum ilk defa masaüstü PC aldım açıkça söyleyim bir daha ne masaüstü ne AMD alırım.

Ben zaten PC'yi oyun için çok kullanan biri değilim ders için falan kullanıyorum oyun anca arkadaşlar girince veya canım çekince yoksa konsol seviyorum ilk defa masaüstü PC aldım açıkça söyleyim bir daha ne masaüstü ne AMD alırım.
Nvidia kullanan arkadaşlarım hiçbir sıkıntı yaşamıyor. Benim gibi AMD kullanan arkadaşlarım sıkıntı yaşıyor. Açıkçası PC alırım ama AMD almam.

Geri
Yukarı