WD 3.5" 1TB Caviar Black Windows Yüklemede Gözükmüyor

canberk_02

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Bugün Vatan Bilgisayardan bir pc topladım. Parçaları bilrşetirme işlemini vatan bilgisayar çalışanları yaptı. Ama PC toplama olduğu için Windows kurma işi bana kaldı. Elimdeki Windows 7 ve Windows 8 DVD'leri ile format atmaya çalışıyorum, Windowsun yükleneceği yeri seçme aşamsında 1 TB hard disk gözükmesi gerekirken liste boş görünüyor. İleriyi falan tıklayınca da sabit diskinizin medyasını USB, DVD veya CD ile yükleyin gibi bir yazı geliyor. Sizce sorun nerede?

BIOS'tan yapılması gereken bir ayar mı var? Hard diskin kablolarının bağlanışındamı problem var?

HardDisk bir şekilde anakartla uyumsuzluk mu gösteriyor? Ekranın ve harddiskin fotograflarını çekip atabilirim.

Anakart = VATAN COMPUTER - GIGABYTE - 990XA-UD3 AMD 990X/SB950 AM3+ DDR3 2000MHz (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Anakart

Sabit Disk = VATAN COMPUTER - WD - 3.5" 1TB Caviar Black Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk - Dahili Harddisk

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı