WD 320 GB bozuk olabilir mi?

cooltitle

Femtopat
Bilgisayarımı kullanırken sürekli donuyor ve bazen harddiskten bir diskin çizilme sesi gibi bir ses geliyor. YouTube kullanırken bile donuyor.

334a1354ea36e2f074f6c5592aa998fc.png
de6eb8ba51f36ad8aaf6c055e53cefbe.png

Genel olarak Toshiba P300 oneririm ama adettendir butceniz ne kadar, kac gb istersiniz ve SSD ister misiniz?
1Tb benim için fazla ve bütçe olarak bir şey belirlemedim Hdd olması yeterli sadece ders çalışmak için kullanacağım bilgisayar aşırı eski olduğundan dolayı olabildiğine ucuz olması benim için daha iyi 320gb beni fazlaca götürüyordu.

Teşekkür ederim fakat bilgisayarım aşırı eski ve 1TB benim için fazla ve gereksiz ders çalışmak için kullanıyorum ve 350 TL veremem daha uygun bir Hdd biliyorsanız önerebilir misiniz ?
Hocam 1TB alti HDD uretilmiyor desem yeridir.
Eger ben program kurmam, oyun oynamam sadece ders calisirim diyorsaniz SSDler var, butce en fazla kac acaba?

Durumu çok iyi değil ama düzeltilemeyecek bir sorunu yok.
HDD Regenerator ile düzeltmeyi ya da HDD Sentinel'in yüzey testi yerinden sektörleri düzeltmeyi deneyebilirsiniz.

Diskin SATA ve güç kablosunu da kontrol edin. Çünkü veri aktarım hataları var. Bu hatalar kararsız sektörler oluşturabilir. Sizin diskte ki gibi.

Son düzenleme:
250 verirseniz su var, bilgisayariniz hizlanir ek olarak.
Durumu çok iyi değil ama düzeltilemeyecek bir sorunu yok. HDD Regenerator ile düzeltmeyi ya da HDD Sentinel'in yüzey testi yerinden sektörleri düzeltmeyi deneyebilirsiniz. Diskin SATA ve güç kablosunu da kontrol edin. Çünkü veri aktarım hataları var.
maksimum 200-250 Tl.
Once bunlari yapin hocam.

Durumu çok iyi değil ama düzeltilemeyecek bir sorunu yok.
HDD Regenerator ile düzeltmeyi ya da HDD Sentinel'in yüzey testi yerinden sektörleri düzeltmeyi deneyebilirsiniz.

Diskin SATA ve güç kablosunu da kontrol edin. Çünkü veri aktarım hataları var. Bu hatalar kararsız sektörler oluşturabilir. Sizin diskte ki gibi.
Peki teşekkür ederim regenerator ya da sentinel kullanmak zor mu ? kendim yapabilir miyim ?

Geri
Yukarı