WD Blue 1 TB HDD nasıldır?

SSD'den HDD'ye mi geçmek istiyorsunuz. Anladım hocam.
Çok güzel şaka yaptığınızı düşünmeye başladım. HDD hiçbir zaman kötü olmadı. SSD gereklilik değil lükstür Türkiye içerisinde. 1TB bir HDD'ye 300TL verirken 1TB bir SSD'ye 1000TL veriyorsunuz. Kimse böyle bir farkı bir anda kapatamaz. Eğer siz kapatacaksanız alabilir.

Alabilirsin, iyi üründür. PesimistKafa bence bu laubaliliği bırakmalısın. Çok basit düşünerek bir insanın neden 1 TB SSD yerine 1 TB HDD tercih ettiğini anlayabilirsin. Günümüzde SSD ile HDD farkını bilmeyen çok fazla insan kaldığını da düşünmüyorum. Forumda yapmış olduğunuz bu hareketler sosyal medya da forumun imajını zedeliyor.

Alabilirsin, iyi üründür. PesimistKafa bence bu laubaliliği bırakmalısın. Çok basit düşünerek bir insanın neden 1 TB SSD yerine 1 TB HDD tercih ettiğini anlayabilirsin. Günümüzde SSD ile HDD farkını bilmeyen çok fazla insan kaldığını da düşünmüyorum. Forumda yapmış olduğunuz bu hareketler sosyal medya da forumun imajını zedeliyor.
Yazmak isterim ama yazmam başkası yazar...
Neden iki tane alınmamalı?
Disk birleştirmek çok mantıklı değil 2 disk olursa performansı nasıl etkiler tam emin değilim ancak bilemedim. Tek disk daha basit bunun ram gibi işlemeyeceğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı