WD Blue HDD alınır mı?

electus_8

Decapat
Daha fazla  
Şimdi şöyle bir konu var ki ben bir tane 4TB HDD buldum. En ucuz 956TL bu.
Bir de 1000TL'ye 6TB HDD var Japonya'nın Amazon sitesinde satiliyor takip ettiğim bir kanal vardi oradan gördüm o da 4 tane GTX1660 Super alıyor çok ucuza bende bunumu alsam yoksa 4TB kararsiz kaldim yani güvenilir mi sizce 6TB olan alsam bir sikinti olur mu?

2015 den 2021 e kadar 1TB WD Blue kullandım. Sistem ve her şey ondaydı. 2021 de SSD alıp HDD'yi depolama olarak kullanmaya başladım. Oyun oynarken sıkıntı yaratıyordu ama depolama olarak halen iş görüyor. 160MBS okuma yazması var halen.

Bir de 1000TL'ye 6TB HDD var Japonya'nın Amazon sitesinde satiliyor takip ettiğim bir kanal vardi oradan gördüm o da 4 tane GTX1660 Super alıyor çok ucuza bende bunumu alsam yoksa 4TB kararsiz kaldim yani güvenilir mi sizce 6TB olan alsam bir sikinti olur mu?

Bunu alın. XPG 1TB S40G RGB PCIe Gen3x4 M.2 SSD (3500MB Okuma / 1900MB Yazma) | ITOPYA

Toshiba'nın güvenlik diskiyle WD Blue'yu karşılaştırman ne kadar mantıklı? Toshiba'nın normal HDD'si bile alınmaz WD varken.
Troll?

Yeni konular

Geri
Yukarı