WDC WD3200AAJS-00B4A0 HD Tune Tarama sonucu

İşletim sistemi o sektör üzerinde kurulu olduğu için kapatılamamış. Hard diski tamamen boşaltıp yapsanız sonuç alabilirsiniz fakat bu kadar değer mi bilemiyorum.

Ramlerle alakası olmadığını düşünüyorum ama ram takıp çıkarma işlemi çok basit. Korkmadan tırnakları üste doğru kaldırın kendisi gelir. Takmak için yuvasına düzgün oturttuktan sonra az biraz bastırdıktan sonra o tırnaklar kendini kapatır.

Ramlerle alakası olmadığını düşünüyorum ama ram takıp çıkarma işlemi çok basit. Korkmadan tırnakları üste doğru kaldırın kendisi gelir. Takmak için yuvasına düzgün oturttuktan sonra az biraz bastırdıktan sonra o tırnaklar kendini kapatır.
Bugün bilgisayarı açarken, Bilgisayar bip sesi vermedi, kapattım tekrar açtım yine vermedi, sadece fanlar çalışıyordu ve arada sırada bilgisayar kendini gücünü kesiyor tekrar açıyordu. En sonunda açmayı başardım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı