WEACCEPT SMS'i dolandırıcı mı?

Merhaba, SMS'in aynısı bana da geldi nereden geldiğini kontrol etmek için Google üzerinden baktığımda bu konuya denk geldim. Büyük ihtimal yine bir dolandırıcılık vakası :/

Aynısı bana da geldi. Kimse beleşe bir şey vermez ve kartından para çekildi vs. şeyler için banka uygulamalarından kartları kontrol edebiliriz, strese girmeye ve linklere tıklamaya gerek yok😄.

Bana da aynısı geldi linki kopyalamak isterken iPhone otomatik olarak linki açtı ne yapmam gerekiyor

Merhaba, SMS'in aynısı bana da geldi nereden geldiğini kontrol etmek için Google üzerinden baktığımda bu konuya denk geldim. Büyük ihtimal yine bir dolandırıcılık vakası :/
Evet bu gibi durumlarda bu tür forum sitelerinde toplanmak paylaşmak gerçekten insanın içine su serpiyor.

Aynı dakika da aynı mesajı bende aldım. Linke elbette girmedim fakat güvenli bir yerden siteye ulaştım. PTT kargo takibe yönlendiriyor. Barkod okutmasında gönderi görünmüyor.
Site de farklı bir barkot okutunca farklı bir yazı geliyor. Site PTT ait olduğu mualla.
Weaccept'i araştırdığımda bursla alakalı şeyler gördüm fakat bu mesaj direkt weaccept tarafından mı geldi bilmiyorum. 1 gün önce Binance ve amerikaya bağlı bir firmadan broker araştırması yaptım. Numaram orada paylaşıldıktan sonra bu mesaj geldi. Tesadüf mü bilemiyorum. Belki sizlerle ortak bir yön vardır bunun için yazmak istedim.

Linke tıkladığınızda hangi konuyla ilgiliyse onun sahte sitesine yönlendiriyor dikkat edin.

1703360237788.png
1703360254904.png

1703360405595.png

Geri
Yukarı