Web alışverişteki indirim tuzakları

iPhone 4S diye 11 satanlar
Fiyat niye 5000
Kazık ram
Kim ilan attı
Doktor bu ne cem yılmaz
bu sondaki anakart bitcoinciler içinde olabilir, tabii bende tam bilmiyorum ama.

Hiç bir indirime inanmayın aynı ürünü 5 tane satıcıdan bakın indirim varsa o zaman görürsünüz. Aynı ürünü 3-5 farklı kişi de satmıyorsa o ürünün fiyatından şüphe edin hatta gidin dolar fiyatını bulur doları TL yapın bakalım ne kadar benziyor fiyat.
Akakce sitesini de öneririm çoğu sitedeki fiyatı alıyor tek yerde gösteriyor uğraşmıyorsunuz.
Aynısı bütün sitelerde 1 hafta önceden fiyatı yükseltir Black Friday'da düşürür indirim gibi gösterir
her zaman yüksek fiyat yazılıdır ve indirim var gibi gösterilir, gözümüz ona alışmıştır artık düz fiyat görünce garip gelir. Belki daha yüksek oran indirim var gibi göstermek için yükseltme yapabilirler.

Bende aynı şeyi yaşadım bugün ram almayı düşünüyodum mağazaya sabah hemen alıcaktım,gece fiyatı 279 tl idi sabah baktım 309 tl ye yükselmiş büyük ihtimalle dolar kuruyla alakalı.

Bu ürünler genel olarak tek tek yerleştirilmiyor bot ayarlanıyor ürün yerleştirme işlemi yaptırılıyor ama bu fiyatların önce yükseltilip sonra indirimmiş gibi yansıltımasını açıklamıyor.
Trendyol'da:

resim_2021-01-02_163356.png

Trendyol'da:
resim_2021-01-02_163410.png

Hepsiburada'da.

resim_2021-01-02_163329.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı