Çözüldü Web Site Konusu Önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

İsmaiI

Kilopat
Ben 11. Sınıf web programcılığı ve tasarımı bölümü öğrencisiyim. Öğretmenim bir site yapmamı istedi ve hangi konu hakkında yapacağımı bilemedim bana acil konu önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Basit bir sinema sitesi yapabilirsin. Başlık kısmının en sol ve sağ taraflarına sitenin logosunu ortasına ise sitenin ismini yazabilirsin. Altına ise bir menü ekleyip haftanın filmleri, film fragmanları, sinema salonları, IMDb listesi, arama motoru gibi şeyler ekleyebilirsin. Ana sayfaya ise reklam koyabilirsin geçişli olacak şekilde reklam resimlerine link verirsin. Birde ana sayfada o hafta en çok izlenen filmleri gösterebilirsin. Birde eğer az çok photoshop biliyorsan görsel açıdan biraz daha iyi işler çıkartabilirsin özellikle menüde. Önceden yaptığım sitelerden örnek atmak isterdim sana fakat lise bittikten sonra hepsini sildim.
Şehrin ile ilgili?

Yada en basitinden yenilenebilir enerji kaynakları :). 4-5 tane HTML sayfası yaparsın olur biter.

Basit bir sinema sitesi yapabilirsin. Başlık kısmının en sol ve sağ taraflarına sitenin logosunu ortasına ise sitenin ismini yazabilirsin. Altına ise bir menü ekleyip haftanın filmleri, film fragmanları, sinema salonları, IMDb listesi, arama motoru gibi şeyler ekleyebilirsin. Ana sayfaya ise reklam koyabilirsin geçişli olacak şekilde reklam resimlerine link verirsin. Birde ana sayfada o hafta en çok izlenen filmleri gösterebilirsin. Birde eğer az çok photoshop biliyorsan görsel açıdan biraz daha iyi işler çıkartabilirsin özellikle menüde. Önceden yaptığım sitelerden örnek atmak isterdim sana fakat lise bittikten sonra hepsini sildim.

Çözüm
Film sitesi yapabilirm ama film linklerini alamıyorum. Nasıl alacağım.
Not: Film sitesi yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı