Web siteleri yavaş açılıyor

Signedx

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 3 1200
Nvidia GTX 1650
16GB Ram
A320M-K PRO
Bilgisayarıma virüs bulaştı bende format attım fakat şu an hâlâ siteler falan geç açılıyor ve internetim yavaşladı gibi hissediyorum. Nedeni virüsten kaynaklı mı?

Sorunun internet veya Opera'nın kendisiyle ilgili olup olmadığını öğrenmek için başka bir tarayıcı deneyebilir misiniz? Bir de internet paketin ile hız testi sonuçlarını karşılaştırır mısın?

İnternetinizin yavaşlaması virüs kaynaklı olamaz çünkü format atmışsınız web sitelerine girerken Görev Yöneticisi'nden RAM ne kadar kullanılıyor vs. bakar mısınız?

İnternetinizin yavaşlaması virüs kaynaklı olamaz çünkü format atmışsınız web sitelerine girerken Görev Yöneticisi'nden RAM ne kadar kullanılıyor vs. bakar mısınız?
Modeme virüs bulaşamaz mı yani ?

Sorunun internet veya Opera'nın kendisiyle ilgili olup olmadığını öğrenmek için başka bir tarayıcı deneyebilir misiniz? Bir de internet paketin ile hız testi sonuçlarını karşılaştırır mısın?
Pardon ben ilk defa virüs yedim ve çok tedirgin olduğumdan her saat boş yere virüs taraması yapıyormuşumda pc den kaynaklı galiba kasması. ( Ama oyunlarda boş yere pingim çıkıyor birşey indirirken 50kb ile falan indiriyor. )

Virüs kaptıgından niye o kadar eminsiniz?
Ben bir çılgınlık yaptım crack filmora falan indirdim dün ondan sonra yavaşlamalar antivirüs programlarım falan engel oluyordu tarama yapamıyordum bende direkt format attım ve sistemimde kötü değil yani kasıyordu çok fazla.

Geri
Yukarı