Web sitem layer7 saldırısı yiyor

Şimdi denedim hocam aslında iyi bir fikir ama geçici süreliğine olarak kullanılabilir çünkü sitenin de açılması, içeriğinin misafirlere de gözükmesi lazım. :)
Ayarladığın basit korumada kullanıcı adı ve şifreyi de açıklamaya yazarsan misafir olanlar onu girip giriş yapabilirler. Saldırı geçene kadar işe yarar. Misafirlere sıkıntı yaşatmaz yani. Basit ama etkili bir yöntem olduğu için ısrarla önerdim :)

Atıyorum şifre "tortue", kullanıcı adı "tortue" ise aynı şekilde AuthName kısmına "siteye erisebilmek için kullanici adi ve sifreyi tortue seklinde giriniz." yazabilirsin.

Ayarladığın basit korumada kullanıcı adı ve şifreyi de açıklamaya yazarsan misafir olanlar onu girip giriş yapabilirler. Saldırı geçene kadar işe yarar. Misafirlere sıkıntı yaşatmaz yani. Basit ama etkili bir yöntem olduğu için ısrarla önerdim :)

Atıyorum şifre "tortue", kullanıcı adı "tortue" ise aynı şekilde AuthName kısmına "siteye erisebilmek için kullanici adi ve sifreyi tortue aeklinde giriniz." yazabilirsin.

Teşekkür ederim hocam, dediğiniz yöntem gayet mantıklı. Önerdiğiniz yöntemi ve script'i ekleyeceğim sabah olduğunda. :)

Şu an durum oldukça iyi. 19. Satır (18 saat önce) saldırının gerçekleştiği zaman, tabii ufak saldırı girişiminde bulunmaktan da çekinmemiş;

1595203697348.png

Geri
Yukarı